Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü, dijital ortamın bilgisayar teknolojileri yardımıyla gerçek hayatta taklit edilmesidir. Sanal gerçeklik  gözlüğü de buna olanak sağlayan teknolojik ve dijital bir araçtır.

Son zamanlarda çeşitli firmaların ortaya attıkları teknolojilerle giderek gelişen sanal gerçeklik hepimiz için ilgi çekici hale geliyor. Haliyle bu eğlence dünyasına da yansıyor . Bilgisayar, LED, LCD ya da herhangi bir dijital ortamda oynatılan bir gösteri   yardımıyla izleyiciye gösterilir. Özel eksen mekanizmasına sahip bir platform üzerinde izleyici, ekranda gösterilen sahneyi gerçek gibi yaşıyor. Sağa sola ve öne arkaya hareketlerle, gerçek ortamdan uzaklaşıyor. Hatta zaman zaman filmin türüne göre farklı aparatlar kullanılıyor. Örneğin;
silah, top ya da filmde kullanılan herhangi bir obje. Zaman zaman koku, sis gibi efektlerle de bu sanal gerçeklik destekleniyor.

Sizlere, konuklarınıza, eşlerinize, dostlarınıza keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirecek olan kiralama hizmetimizle bizler ‘İzmir Organizasyon’ olarak sizlerleyiz. Nakliyesinden kurulumuna kadar kiralama hizmetini vermekteyiz.

12 yılı aşkın organizasyon sektörü tecrübemizle her geçen gün gelişen ve büyüyen ekibimizle, projelerimizi geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyoruz. Sadece İzmir’de değil, Türkiye’nin her yerinde şişme oyuncak kiralama ve ekipman kiralama hizmetleri veriyoruz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fotoğraf Galerisi