Palyaço Servisi
Palyaço Servisi

Palyaço Servisi

İnsanlar eğlenmek ihtiyacını karşılamak için sık sık farklı yöntemlere başvururlar. Fakat çocukların bu durumdaki tercihleri elbette daha farklı olacaktır. Bu esnada devreye palyaçolar girmektedir. Çünkü çocukların palyaçoları ne kadar sevdiğini hepimiz biliyoruz. O meraklı ve şaşkın gözlerle izlemelerinden içlerindeki mutluluğu anlayabilirsiniz. Ayrıca palyaçolar renkli  kıyafetleri ve eğlenceli tavırlarıyla çocukların dikkatini sürekli üstlerinde toplayabilirler. Ailelerin de etkinlik ve organizasyonlarda palyaçoları tercih etmesinin sebebi olarak bunu gösterebiliriz. Siz de organizasyonlarınıza renk katmak için palyaço servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Organizasyonların olmazsa olmaz figürüdür palyaçolar. Eğlenceli makyajları, rengarenk saçları, capcanlı kostümleri ve  neşeli karakterleri ile gününüze renk katarlar. Çocukların bir numaraları arkadaşlarıdır. Bulundukları ortamın enerjisini anında değiştirirler.

İzmir Organizasyon, bünyesinde birbirinden eğlenceli palyaçolar bulundurur. Ekibimizde tüm palyaçolarımız gerekli eğitimleri almış bireylerdir. Ekibimizde bulundurduğumuz herkesin alanlarında profesyonel olmasına özen gösteriyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisindeyiz ve tecrübelerimizi tüm çalışanlarımız ile paylaşıyoruz. Her bir ekip üyemizi kapsamlı eğitimlerden geçiriyoruz ve bu şekilde çalışacakları işlere gönderiyoruz.

Açılış organizasyonlarınız, AVM etkinlikleriniz, çocuklarınızın doğum günü partileri, piknik organizasyonları ve ihtiyaç duyacağınız tüm organizasyonlarınız için palyaço servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Memnuniyet garantisi veriyoruz.
Palyaçolarımız her zaman tertemiz ve özenli giyinirler. Kostümleri en eğlenceli kumaşlardan dikilmiştir. Perukları, birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Yüz boyaması için kullandıkları boyalar, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. İzmir Organizasyon bünyesindeki palyaçolarımız hijyen hassasiyeti bakımından takma burun kullanmazlar. Burun görünümünü yüz boyaları ile elde ederler.

Organizasyonlarınızda palyaçolarımız  sosis balon yaparak, yüz boyama hizmeti vererek ve müziklerle insanları dans ettirerek bir çok kişiyi eğlendirebilirler. Organizasyonunuzun türüne göre palyaçolarımızın vereceği hizmet süresi değişmektedir.