Mezuniyet Organizasyonu İzmir Organizasyon
Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonu, geleceğe yeni bir adım atarken öğrencilerimizi ışıltılı bir şekilde uğurlamak ve o anı özel kılmak adına yaptığımız etkinlikler bütünüdür. Son anlar hep güzel hatırlanmak ister, coşkuyla ve mutlulukla. Bu en özel anlarını ölümsüzleştirecek bir organizasyon sunmak bizim de hedefimiz.

Mezuniyet töreninizi, kep atma töreni olarak organize edebilirsiniz. Mekan süsleme hizmetlerimizle, tören alanını balon, kumaş, tül, çiçek ve bayrak süslemelerle törene hazır hale getiriyoruz.

Masa, sandalye, bistro masa, kürsü, kırmızı halı, yürüyüş yolu, pirinç bariyer, ses sistemi, mikrofon ve ışık kiralama hizmetlerimiz de ‘İzmir Organizasyon’ olarak birinci kalite ve son teknoloji malzeme ve ekipmanımızla  sunulmaktadır.

Konfeti atımı, yer volkanları, ışık şelaleleri, sis ve renk dumanları ve havai fişek gibi görsel şölenlerle mezuniyet gecenizi taçlandırabilir, özel kılabilirsiniz. Tüm piroteknik hizmetlerimiz, alanında uzman, gerekli yasal izin ve eğitimleri almış ekibimiz tarafından verilmektedir.

Kokteyl organizasyonu ya da şık bir yemek daveti şeklinde bir mezuniyet organizasyonu planlamak isterseniz, kokteyl organizasyonunda verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

12 yıllık tecrübesiyle ‘İzmir Organizasyon’ sayısız mezuniyet töreni organize etmiş, güzel işlere ve projelere imza atmıştır. Hizmet anlayışımız % 100 kalite ve memnuniyet garantisidir.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonun diğer ucundaki ofis ekibimiz sizin için zevkle ve keyifle teklif listesi ve etkinlik programı hazırlayacaklardır.