Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama

İzmir Organizasyon olarak AVM açılışı, kokteyl, mağaza açılışı, düğün, nikah, fotoğraf ve resim sergileri vb.  her türlü organizasyonlarınızda gerekli olan bistro masasını sizin için temin ediyoruz. Bistro masa kiralama, kaliteli ekipmanlarımızla verdiğimiz bir hizmettir.

İstenilen her model, renk ve tarzda bistro masamız mevcuttur. Farklı malzemelerden ahşap, laminant, cam, sert plastikten ve farklı renklerden oluşan birbirinden çeşitli ürün yelpazesiyle konseptinize uygun olarak şık bir görüntü oluşturuyoruz. isterseniz sadece bistro masayı kiralayabileceğiniz gibi kokteyl masa kumaş süslemesi,  kumaş giydirmesi, masa üstü süsleme ve hatta masa üstü yiyecek ve içecek temini gibi ek hizmetleri de sunuyoruz. Kokteyl masası kumaş giydirme hizmetimizde  görsel ve kaliteli kumaşlardan seçiyoruz.  Arzu edilirse istenilen kurumsal renk tercihinizle ile birlikte kolaylıkla düzenlenmektedir.

İzmir Organizasyon deneyimli profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla size hizmet vermeye hazırdır. Dilerseniz masaların nakliyesini ekstra olarak istediğiniz yere ulaştırabiliriz.

Bistro Masa Kiralama Fotoğrafları