Şişme Dart
Şişme Dart

Şişme dart; 3m, 6m ve 3m ebatlarında bir şişme oyun parkurudur. 2 kişilik takım halinde oynanır. Özel yapım kıyafetlerle, şişme oyun parkurunun üzerinde yer alan puanlara isabet edilmeye çalışılır. Kıyafetler cırt cırt yapışkanından üretilir. Şişme dartta, ok yerine takım üyeleri kullanılır. Oyun sonunda alınan tüm puanlar toplanarak hesaplanır.

Şime dart oyunlarını kendi depolarımızdan temin ediyor ve kurulum hizmetini de profesyonel ekibimizce bizzat yerinde yapıyoruz. Kiralama hizmetini, oyunun başında, 2 adet profesyonel animatörümüzle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bizler  ‘İzmir Organizasyon’ olarak 12 yılı aşkın organizasyon tecrübemizle, siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve fikirlerini önemsiyoruz. Ekibimizi her geçen gün geliştiriyor ve büyütüyoruz. Çalışanlarımızın eğitimlerine önem veriyor, alanlarında uzman bireyler yetiştiriyoruz. Son teknoloji ve birinci sınıf kalitede üretilmiş ekipmanlarımızla Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.

Sizler de organizasyonlarınızı renklendirmek, konuklarınızı eğlendirerek ağırlamak isterseniz ‘İzmir Organizasyon’un şişme dart kiralama hizmetiyle farklılık yaratabilirsiniz.