Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu BBQ ve Mangal İkramları İzmir Organizasyon
Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu BBQ ve Mangal İkramları

BBQ ve mangal ikramları sizlerin isteği ve organizasyon türüne göre değişiklik gösterir. Genellikle doğum günleri ve şirket pikniklerinin değişmez etkinliklerinin başında gelir. Türk toplumu için, özellikle bahar ve yaz aylarında, hafta sonlarının vazgeçilmezidir barbekü ve mangaldır.

Sizler eğlenirken İzmir Organizasyon’un profesyonel ekibi, sizler için mangal ateşinde nefis atıştırmalıklar ve keyifli bir yemek ziyafeti çekmeniz için müthiş mangal ikramlıkları hazırlar.

Şık konsept pikniklerden, kır pikniklerine, doğum günü organizasyonlarından şenlik organizasyonlarına, şirket yemeklerinden kutlamalara kadar bir çok organizasyonda sınırsız katılımcı sayısıyla hizmet verdiğimiz barbekü ve mangal, işin erbabı mangalcılarımız tarafından titizlikle ve hijyen kurallarına uygun olarak pişirilmekte ve servis edilmektedir.

BBQ ve mangal ikramlarının yanında tavuk pilav ikramları hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Özellikle piknik ve şenlik organizasyonlarında tercih edilen pamuk şeker, patlamış mısır, kağıt helva, macuncu ve kahveci güzeli gibi nostaljik satıcılar standlarımızla ilgili görselleri inceleyebilir, organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz.