Baskılı Balon
Baskılı Balon

Baskılı balon, firma logosunun standart 12 inçlik balonlara ya da jumbo balonlara balon fabriklarında balona özel baskı makineleriyle şablon baskı yapılmasıdır. ‘Şablon baskı’ diğer adıyla ‘serigraf’ ve ‘ipek baskı’, bir seri baskı çeşididir.

Baskılı balon firmanın / markanın reklamını yapmak için oldukça etkili bir yoldur. Ürün tanıtım ve lansmanlarında, kampanya dönemlerinde, mağaza ve şube açılışlarında, yıldönümü etkinliklerinde mağaza içinde, çevresinde, işlek cadde ve sokaklarda baskılı balon dağıtımı yapılır.  Dilerseniz baskılı balonlarınız için çubuk kullanabilirsiniz.  1000 tane baskılı balona 700 tane çubuk ve çubuğun başlığı kulplu önermekteyiz. Baskılı balonlarınızı kendiniz şişirmek isterseniz kompresör temini hizmeti verebiliriz.

Baskılı balonlar dekorasyonlarda çok sık tercih edilmezler. Eğer dekorasyon balonu olarak kullanılırsa, birinci seçenek olarak, balonun tepe kısmına baskı yapılır. Tavana değen tepe kısmına tek renk baskı yapılır, tepe baskılı balon ile süsleme yapıldığında firmanın logosu rahatlıkla görülebilir.

İkinci seçenek olarak ön ve arkaya baskı, tek yüze ve iki yüze baskı, tek renk çift renk baskı, renkli baskı yapılabilir. Balona baskı yapmak kağıda baskı yapmak gibi değildir. Her seferinde ayrı baskılar yapılır  ve balona denk getirmek oldukça zor ve uğraştırıcı bir işlemdir.  Baskıyı  kaşe gibi düşünebilirsiniz. Balon adetleri 100 ve katları olarak çoğalabilir. En az 1000 tane aynı renk baskı balon hizmeti sunuyoruz. 1000 adet renkli balonun üzerine aynı renklerde baskılar yapabiliriz. Baskı renklerinde herhangi bir fiyat farkı yoktur.

Özellikle mağaza açılışları ve tanıtım etkinliklerinde sıklıkla tercih edilen baskılı balonlar, etkili reklam araçları olarak kullanılmaktadır. Sizler de firma, mağaza, dükkan açılışlarınızda, ürün ve kampanya tanıtımlarınızda logonuzu istediğiniz renklerdeki balonlara bastırıp reklamınızı yapabilirsiniz.

Baskılı Balon Fotoğraf Galerisi