İzmir Sünnet Organizasyonu Pamuk Şekerci İzmir Organizasyon
İzmir Sünnet Organizasyonu Pamuk Şekerci İzmir Organizasyon

Hayat renklerle anlam kazanır, tatlı anlar hayatımızı renklendirir. Pamuk şekerci bizi geçmişe götürür, anılarımız canlanır yeniden…

Sadece küçüklerimiz için değil, sizlerin de özel günlerinizde, pamuk şekercisi hazır ve nazır yanı başınızda belirir, yüzünüzde o özel tebessümü yakalamak için…

Diğer nostaljik satıcılar konseptimiz gibi ‘pamuk şekerci’ de organizasyonların çok fazla tercih edilen bir etkinliğidir.

Güler yüzlü personelimiz bir ‘pamuk şekerci’ olarak sizlere hoş anılar, çocuklarınıza keyifli ve lezzetli dakikalar sunmak adına İzmir Organizasyon farkıyla hizmetinizde.

Pamuk şeker hizmeti; pamuk şeker makinesi, gıda malzemeleri ve geleneksel kostümüyle pamuk şekeri yapan ve dağıtan bir personelimizle sunduğumuz bir paket hizmetidir. Doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu,  AVM etkinlikleri gibi  özel günlerinizde pamuk şeker hizmetimizden yararlanabilir, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. 50 kişilikten 5000 kişiliğe kadar pamuk şeker hizmeti vermekteyiz. Sadece İzmir’de değil İzmir ve çevresinde ve Türkiye’nin dört bir yanındaki diğer illerde de pamuk şeker kiralama hizmeti sunmaktayız.

Organizasyonlarınızı renklendirmek, çocukları sevindirmek ve yetişkinlerin damaklarını tadlandırmak için diğer animasyonlu yiyeceklerimizi de inceleyebilirsiniz. Patlamış mısırcı, macuncu, İzmir lokmacı ve kağıt helvacı gibi hizmetlerimizle de aktivite ve etkinliklerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.