Profesyonel ilan Dağıtımı
Profesyonel ilan Dağıtımı

Profesyonel ilan Dağıtımı işini severek yapan dürüst personellerimiz tarafından broşür, el ilanı, insert, dergi ve mecmualarınızın belirli kitlelere, planlı ve programlı şekilde dağıtılmasıdır.

Sizin belirlediğiniz bölgeler baz alınarak öncelikli olarak bir rota ve çalışma programı belirlenir. Dağıtmak istediğiniz broşür, ilan ve dergi sayısına ve bölgeye göre çalışma ekibimiz belirlenir. Dağıtım yapacak kişi sayısına karar verilir. Cadde, sokak, iş yerleri ve apartmanlar da belirlenikten sonra, ekibimiz araçlarımızla yola çıkar ve dağıtıma başlarlar. Araçlarımızda ve cep telefonlarımızda ‘GPS’ takip sistemi mevcuttur. Her ekibin başında bir ekip sorumlusu bulunmaktadır. Dağıtım esnasında, ekip sorumlusuna, resimleme yapmak ve koordinat bildirmek zorunludur. Aynı anda bir çok şehirde ve bölgede, sınırsız sayıda ekip ve araçla dağıtım yapılabilir.

12 yılı aşkın süredir her türlü reklamcılık hizmetleri yanında profesyonel ilan dağıtım hizmeti de veren ‘İzmir Organizasyon’, sayısız ilan dağıtım projesine imza atmıştır. Her biri alanında uzman ekibiyle birlikte kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Profesyonel ilan Dağıtımı Fotoğraf Galerisi