Komedi Dans Üçlüsü
Komedi Dans Üçlüsü

Komedi dans üçlüsü; çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek , dansları ile birlikte bir sahne şovuna dönüştüren bir komedi – dans grubudur.

Açılış organizasyonları, kadın matineleri, özel davetler, doğum günü partileri ve daha bir çok organizasyonlarda eğlenceli şovlar yaparak size keyifli dakikalar geçirtirler.

Farklı bir çok şarkıyı bir araya getirirler ve bu şarkılara uygun gösteriler hazırlarlar. Tam bir güldürü şovudur. Komedi ve dans birbirini tamamlayıcı unsur haline gelir bu şovda. Sanatçılar sahnedeyken sizin yapacağınız tek şey arkanıza yaslanıp şovun tadını çıkarmaktır.

Size ve davetlilerinize eğlenceli dakikalar yaşatacaklar ve organizasyonunuza renk katacaklar. Onları izlerken kahkahalara boğulacaksınız. Seçtikleri eğlenceli müzikler ve  yaptıkları komedi dansları ile keyfiniz ikiye katlanacak.

İzmir Organizasyon olarak sunduğumuz sayısız hizmetin yanında size bu hizmeti de sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçin ve sizlere hemen organizasyonlarınızı şenlendirecek bir komedi- dans üçlüsü temin edelim. Kahkahanız bol olsun!

Komedi Dans Üçlüsü Fotoğraf Galerisi