Jonglör ve Cambaz Gösterileri İzmir Organizasyon
Jonglör ve Cambaz Gösterileri

Jonglör; labut, top, halka ve ateş saçan çubuklar gibi birbirinden farklı nesneleri dengeli bir şekilde havaya atarak çeviren animatörlerdir. Nesnelerin cinsini ya da sayısını arttırarak değişik koreografilerle dans ederek çevresindekilerin dikkatlerini çeker. Cambaz; ip, tek tekerlekli bisiklet, üst üste konulmuş silindirler gibi farklı objelerin üzerinde dengede durmakta ustalaşmış animatörlerdir. Uzun bir tarihi geçmişe sahip olan jonglör & cambaz gösterileri günümüzde organizasyonların ilgi çekici faktörü olmaya devam etmektedir.

İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan jonglör ve cambazlar, yeniliklere ayak uydurarak koreografilerine yenilerini katarak kendilerini geliştirmeye ve farklı gösteriler sunmaya devam etmektedirler. Açılış, şenlik, Ramazan eğlenceleri, sünnet gibi organizasyonların en dikkat çekici gösterilerini düzenlemektedirler.

12 yılı aşkın organizasyon tecrübemizle ‘İzmir Organizasyon’ olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını prensip edindik. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle başarılı işlere ve projelere imza attık. Uzman ekibimiz tarafından kaliteli ve sağlığa zararsız ekipmanlarla hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Jonglör ve Cambaz Gösterileri Fotoğrafları