Varyete grubu; dans, oyun, şarkı, hokkabazlık gibi içinde birçok aktiviteyi bulunduran bir gösteri grubudur. Bu gösteri grubunun içinde birbirinden yetenekli ve eğlenceli bireyler bulunur. Bu eğlenceli ve yetenekli ekipten oluşan kortej yürüyüşünde birçok dikkat çekici aktivite gerçekleştirilir. Bando grubu kortejin müzik kısmını oluştururken, birbirinden renkli kostüm ve makyajları ile ekibin geri kalanı harika gösteriler sunarlar.

Varyete grubunun içinde yok yoktur. Profesyonel dansçılar, animatörler, skyrunner, tahta bacak, jonglör ve bando grubundan oluşur. Sokak sokak , cadde cadde gezerek insanların ilgisini çeker ve hayranlık uyandırıcı şovlar gerçekleştirirler.

Varyete Grubu ve Dansçı Kortejinin Firmalara Avantajları

Görüldüğü gibi varyete grubu, içinde birçok eğlenceli aktivite barındırıyor. Birçok firma tarafından talep edilen varyete grubu bu firmalar için sokaklara dökülüp özel günler ve firmaların çeşitli promosyon ve tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Geçtikleri her cadde, her sokak renkleniyor; adeta bir cümbüş havasına bürünüyor. O sokak ve caddeleri dolduran tüm insanlar varyete grubunun yarattığı coşkuya dahil olmaktan kendilerini alamıyorlar.

Firmaların tanıtım, reklam, duyuru ve promosyonları için oldukça sık tercih edilen varyete grubu; görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Çeşitli dans ve müzik gösterileri yapıyorlar; giydikleri renkli kostümler ve kortej sırasında tanıtımı yaptıkları firmanın kocaman bir pankartını taşıyorlar. Hem yaptıkları gösteriler ile ilgi çekerken aynı zamanda firmaya dikkat çekmeyi başarıyorlar.

Varyete Grubunun Başarısı

Varyete grubunun bu alandaki başarısının sebebi; birbirinden farklı birçok aktiviteyi bir arada toplaması ve aynı zamanda her biri alanında profesyonel kişilerden oluşan bir ekip olmasıdır. Birbirinden farklı birçok aktiviteyi bünyelerinde bulundurarak her kesimden insana hitap ediyorlar. Yediden yetmişe herkesin ilgisini çekiyorlar.

İzmir Organizasyon olarak; Kipa alışveriş merkezi için yaptığımız etkinliklerde birbirinden yetenekli ve profesyonel bireylerden oluşan bir varyete grubu ile ses getiren bir kortej yürüyüşü gerçekleştirdik. Varyete grubumuzda; bando grubu, profesyonel dansçılar, tahta bacak, skyrunner ve daha niceleri mevcuttu. Renkli ve dikkat çekici kostümleri ile cadde cadde, sokak sokak gezdiler. İnsanların ilgisi ve heyecanı görülmeye değerdi. Bu başarılı organizasyon ve varyete grubunu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.