Küçük büyük, genç, yaşlı fark etmeksizin hepimizi büyüler balonlar. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın; ister dekorasyonda, ister animasyonda, isterseniz de süslemede, akılda kalıcıdırlar. Nedendir bilinmez balonun her çeşidi olumlu hisler çağrıştırır her birimizde. Bu sebepledir ki, günümüzde her alanda, her sektörde, her yaş grubuna ithafen çok sık kullanılır. Organizasyonların vazgeçilmezi, kutlamaların olmazsa olmazı, süslemelerde aklımıza gelen ilk şeydir : Uçan balon.

Uçan Balon ve Normal Balon Arasındaki Fark Nedir?

Balonların birçok çeşidi mevcuttur. Çeşitli şekillerde ve büyüklükte olan balonlar 2 şekilde şişiriliyor. Kompresör ve helyum gazı yardımıyla. Balon şişirme kompresörüyle şişirilen balonlar, atmosferde var olan havanın balon içine sıkıştırılmasıyla elde ediliyor. Helyum gazıyla şişirilen balonlar ise, bir tüpün içindeki helyum gazının balonun içine doldurulması ve uçan balon haline getirilmesiyle yapılıyor. Helyum gazı yanıcı ve yakıcı değildir, güvenlidir.

Uçan Balon ve Balon Servisinin Yapıldığı Organizasyonlar

Firmamız bünyesinde en sık verdiğimiz hizmetlerden biri uçan balon ve balon servisi. Bunun böyle olmasında her türlü organizasyonda kullanılmasının etkisi var tabi. Açılış organizasyonlarında zincir balon, dikme ve papatya balon süsleme, baskılı balon dağıtımı, file balon gibi hizmetler sunuyoruz müşterilerimize. Kapı tak ve zincir balonlar da açılışlara olan ilgiyi artırıyor. Doğum günü organizasyonlarında uçan balon, papatya balon ve folyo balon süsleme, uçan balon servisi hizmetlerimiz mevcut. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarında da kalp şeklinde ve isteğe göre basılan temalarla uçan balon hizmeti veriyoruz İzmir Organizasyon olarak.Mezuniyet ve okul şenliği organizasyonlarında ise yine uçan balon ve file balon hizmetlerimizle müşterilerimizin isteklerini kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. File balon diye adlandırdığımız balon yağmurları kutlamaların vazgeçilmezi oluyor. Özel tasarım balonlar da organizasyonlarda tercih ediliyor. Örneğin sevgililer gününde alüminyum rotlarla şekillendirdiğimiz, kırmızı kalp balon süsleme servisi yaparken, sünnet düğünlerinde nazar boncuğu tasarımı yapıp organizasyon alanına servisini yapıyoruz.

Özel Sürprizlerde Özel Uçan Balon ve Balon Servisi

Sevdiğiniz kişiye, arkadaşınıza ya da aile bireylerinize özel jestler yapmak istiyorsanız, farklı tema ve konseptlerle gerçekleştireceğimiz uçan balon servisi hizmetimiz hoşunuza gidecektir. Örneğin; evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonlarında palyaço ile uçan balon servisi hizmetimize bir göz atabilirsiniz. Palyaçomuz sevdiğiniz kişinin iş ya da ev adresine elinde rengarenk ya da kalpli uçan balon demetiyle gidebilir, uçan balonların her birine bağlı şekilde küçük ve sevimli hediyeler sunabilir. Hatta sizin notunuzu, sevimli jest ve mimikleriyle ve yazılı bir şekilde kendisine iletebilir. Palyaço ile uçan balon ve hediye servisimizi sadece evlilik teklifi organizasyonları ve doğum günlerinde değil, yeni bir işe girişin ya da terfinin kutlaması gibi özel günler için de farklı bir fikir olarak düşünebilir, değerlendirebilirsiniz. Balon süsleme yapmak için de özel baskılı balon siparişlerinizi ya da folyo balon siparişlerinizi İzmir Organizasyon bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımıza iletebilir, servis hizmeti alabilirsiniz.