Tişört ve Kum Boyama
Tişört ve Kum Boyama

Tişört ve Kum Boyama

Hem eğitici hem de eğlendiren aktivitelerden tişört ve kum boyama hizmeti ‘İzmir Organizasyon’ tarafından atölyelerde veriliyor.

Kum Boyama

Çocukların eğlenerek keyifle yaptıkları etkinliklerden biri de ‘kum boyama‘dır.  Çocukların hayal gücünü geliştirmesinin yanı sıra el becerilerini de arttırmasını sağlayan etkinliklerimiz arasındadır. Çocukların rahatça bu etkinliği tek başına tamamlayabilmeleri özgüvenlerinin artmasına da yardımcı olmaktadır.

Özel hazırlanmış kum boyama kartlarının üzerindeki mevcut şekillerin parçalarının sırayla kaldırılması ve renkli kumlar yardımıyla renklendirilmesini kapsar.

Kum boyama kartlarının alt zemini yapışkanlı olup, renklendirilecek parçaların çıkartılıp  renkli kum taneciklerinin dökülmesinin ardından hafifçe sallanmasıyla kum tanecikleri kartona yapışmaktadır.

Tişört Boyama

Kendi tişörtünüzü kendiniz renklendirmeye / şekillendirmeye ya da sevdikleriniz için en özel hediyeleri kendiniz hazırlamaya ne dersiniz ? Eğlenerek rengarenk tişörtler boyayabilirsiniz. Çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de eğlenerek hoşça vakit geçirecekleri etkinlikler arasındadır.

AVM etkinlikleri, doğum günü organizasyonları, okul şenlikleri, Milli Bayramlar ve özel günlerde çocuklar için hem öğretici, eğitici hem de eğlendirici bir aktivite arayışındaysanız,kum ve t-shirt boyama atölyeleriyle siz değerli müşterilerimiz için buradayız.

‘İzmir Organizasyon’ 12 yılı aşkın sektör tecrübesiyle sayısız projelerde yer almıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi öncelikli ilkelerimizdendir. Sadece İzmir içinde değil, İzmir çevresi ve Türkiye’nin dört bir yanına da hizmet vermekteyiz.