Temel atma töreni organizasyonu, bir projenin başlangıcını duyurmak adına yapılan etkinlikler bütünüdür. Bir projenin, işin gelecekteki başarısı, başlangıçla doğru orantılı olarak görülür. İşte bu yüzden, bu özel günü de sizin için titizlikle planlıyoruz.

Gerek kurumsal gerekse özel sayısız temel atma töreni organize ettik. Her bir organizasyonu anahtar teslim gerçekleştirdik, müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. 12 yıllık tecrübemiz ve vizyonumuza dayanarak, bu gününüzün organizasyonunu sizden emanet alıyoruz.

Kırmızı halı, kürsü, bistro masa, masa, sandalye, ses sistemi, pirinç bariyer, balon, bayrak, kumaş, tül ve çiçek süsleme ile tören alanını organizasyon için hazırlıyoruz.

Mekan ve hava müsaitlik durumuna göre, şemsiye ve gölgelikler, çadırlar kokteyl tarzı bir temel atma töreni organizasyonu için çoğunlukla faydalı olabiliyor, konuklarınız için özel ve şık bir hale gelebiliyor.

Ses butonları gibi temel atma törenini başlatan ekipmanlarımızın da teminiyle, organizasyonumuzu başlatıyor, konfeti atımlarıyla görsel şöleni sürdürüyoruz.