Temalı Parti Organizasyonu
Temalı Parti Organizasyonu

Son zamanlarda Temalı Parti Organizasyonu oldukça revaçta. Parti organizasyonlarınızda eğlencenin dozunu bir üst seviyeye taşımanın yolu ilgi çekici temaları partilerinize uyarlamaktan geçiyor. “Çok eğlenceli fikirlerim var ama nasıl uygulayacağım konusunda bir fikrim yok.” ya da “Hangi temayı seçmeliyim?” gibi düşünceler aklınızda dolaşıyorsa hiç üzülmeyin; İzmir Organizasyon binbir çeşit organizasyon fikirleri ve enerjik ekibi ile imdadınıza koşuyor. Doğum günü partisi, bekarlığa veda partisi, halloween partisi ve çok daha fazlası…

Temalı Doğum Günü Parti Organizasyonu

Çocuk veya yetişkin fark etmez. Hayalini kurduğunuz o çok eğlenceli doğum günü partilerini düzenlemek artık bir telefon kadar uzağınızda. Çocuklarınıza veya çocuk ruhlarınıza hitap edecek birbirinden eğlenceli fikirler ile biz buradayız. Temanızı seçin ve gerisini profesyonel ellere bırakın. Çocuklarınızın yüzlerini güldürecek rengarenk kostümleri ve makyajları ile ilgi çekecek palyaçolar, onların kahramanı haline gelen kostümlü karakterler, maskotlar ve çok daha fazlası ekibimizde mevcut. Bu konuda düzenli aralıklarla eğitim alan, işinde uzman animatörlerimiz ile çocuklarınızın eğlenceye doyacağı doğum günü organizasyonları düzenlemeniz mümkün.

Temalı Parti Organizasyonu Süslemeleri

Seçtiğiniz temaya uygun olarak çok çeşitli süslemeler yapılabilir. Temanın renklerine uygun uçan balon süslemeler, mekanın giriş kısmına balondan bir kapı takı, ortamı daha da güzelleştirecek papatya balonlar. Temanıza uygun giriş brandası, birbirinden lezzetli temanıza uygun sweet table ile doğum günü organizasyonunuz renklenecek. Müzikten, animasyonlara kadar her ayrıntıyı seçtiğiniz temaya uygun olarak şekillenir. İstekleriniz dahilinde her ayrıntı özenle dikkat edilecek planlanır. İzmir Organizasyon ekibi profesyonel bir şekilde, çok eğlenceli temalı partiler planlıyor.

Temalı Parti Organizasyonları İzmir Organizasyon

Çocuklarımız için özel olarak tamamen kendi ekibimiz ile hazırladığımız survivor parkurları çok sevildi. Açık alanda gerçekleştirilen doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmiş bulunuyor. Ekibimiz organizasyon saatinden önce mekana gelip bu parkurları özenle kuruyor ve organizasyon sırasında animatörlerimiz çocuklar ile birlikte bu parkurda eğlenceli bir şekilde yarışıyorlar. Sunucumuzun ortama kattığı tam bir survivor yarışması havası da cabası. Çocuklar hem yarışıyor; hem çok eğleniyorlar. Oyuna ara verip onlara özel hazırladığımız alanda birbirinden lezzetli yiyecekler ile karınlarını doyururken animatörlerimiz dur durak bilmeyen enerjileri ile onları eğlendirmeye devam ediyorlar.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiğimiz Halloween temalı doğum günü organizasyonumuz ile oldukça ses getirdik. Halloween temalı parti organizasyonumuz için her ayrıntıyı düşündük. Tüm ekibimiz değil birbirinden renkli kostümler ile göz doldurduk. Partideki tüm yiyecekler korku temasına uygun olarak hazırlandı. Mekanın giriş kısmından itibaren korku temasına uygun, örümcek ağı, kuru kafa gibi birçok korku temasına uygun dekorlar kullanıldı. Animatör ekibimizin çocuklarla birlikte gerçekleştirdiği zombie dansı unutulmazlarımızın arasına girmiş bulunuyor.

Bir doğum gününde olması gereken her ayrıntıyı ve ekipmanı sizler için hazırlıyoruz. Kostümden, yiyeceğe, müzikten, animasyona ve süslemeye… Aklınıza gelen her şey için bizler yanınızdayız. Dora için hazırladığımız Halloween temalı parti organizasyonunu izlemek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Temalı Parti Organizasyonu Fotoğrafları