Şişme Oyuncak Kiralama
Şişme Oyuncak Kiralama

Piknik gibi outdoor aktivitelerde, açılış organizasyonlarında, Avm etkinliklerinde, doğum günü partilerinde, okul ve belediye şenliklerinde neler yapabileceğinizi düşünüyorsanız, şişme oyuncaklara bir göz atarız deriz. Kendi oyun parkınızı yaratmak, oyun sahası kurmak, konuklarınıza, çocuklarınıza ve hatta kendinize sınırsız eğlence ortamı kurmak istiyorsanız, birçok organizasyon şirketi sizlere şişme oyuncak kiralama hizmeti sunuyor. İzmir Organizasyon da bu organizasyon firmalarından biri. Şişme oyuncak kiralama hizmeti, her yaş grubuna uygun olarak güvenlikli bir şekilde sizlere sunuluyor, kurulumu yapılıyor.

Çeşitlerine Göre Şişme Oyuncaklar, Şişme Oyuncak Parkurları

Her yaş grubuna hitap edebilen, çok çeşitli şişme oyuncakla karşılaşabilirsiniz. Yaş grubunuza ve organizasyon türünüze uygun şişme oyuncak ve parkurlar seçmeniz sizin ve konuklarınızın yararına olacaktır.

Bahçe doğum günleri, okul şenlikleri, ana okulu, kreş ve Avm gibi etkinliklerde çocuklar için kullanabileceğiniz şişme oyuncaklarımız mevcut. Hatırlatmak isteriz ki ister yetişkinler için ister çocuklar için, şişme oyuncaklarda güvenlik en önemli kriter. Bizler İzmir Organizasyon olarak her parkurun başında, oyuncakları iyi bilen ve tanıyan en az 2 animatör bulunduruyoruz. Olası güvenlik önlemlerini alıyor ve kaliteli ekipman kullanıyoruz.

  • Temalı Kaydıraklar : Küçük yaş gruplarında yer alan çocuklarımız için eğlenceli ve güvenli şişme oyuncak parkurlarıdır.
  • Top Havuzları : Özellikle küçük çocukların en keyif alacağı oyuncaklar sınıfına giriyor. Kaydırakla birlikte olan dev top havuzları mevcut olmakla birlikte, yalnızca top havuzu olan şişme oyuncaklarımıza da firmamız bünyesinde erişmeniz mümkün.
  • Masa Langırtı : Çocukların en keyif aldığı futbol oyunlardan biri. En az 4 kişilik oynanan boyutlarına sahip olabileceğiniz gibi, 10 kişilik oynanabilen boyutlarına da ulaşmanız mümkün.

Yetişkinleri düşünmemek olmaz. Enerjinizi arkadaşlarınızla birlikte atabileceğiniz, gençlere ve yetişkinlere uygun, devasa boyutlarda, adrenalin ve yarışma isteğinizi artıran şişme oyuncaklarımız çeşitlilik gösteriyor.

  • Rodeo : Bir makine yardımıyla profesyonel bir animatörümüzün çalıştırdığı ve yönlendirdiği rodeoda, boğanın öfkesiyle boğuşuyorsunuz. Sıkı tutunup ipleri elinizden bırakmamanız gerekiyor. Ama yine de keyfini çıkarın deriz biz. Çünkü kazanan öfkesi bitmeyen boğamız olacaktır.
  • Trambolin : Lunaparklarda kullandığımız trambolinleri kendi etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Kendi minik lunaparkınızı kurabilmeniz için dev trambolinimizi istediğiniz yere getirip teknik ekibimizle kurulumunu yapıyoruz. Artık sıçrayabildiğiniz kadar yükseğe sıçrayıp çocukluğunuza dönebilir, eğlencenin dozunu artırabilirsiniz.
  • Dev Tırmanma Dağı : Belki de sizler de profesyonel dağcılığa adım atmak isteyenlerdensiniz. O zorlu çetin zirveler gibi olmasa da, dev trambolin hizmetimizle bu hissi yaşayabiliyorsunuz. Hem de keyfini çıkararak, güvenli bir ortamda.
  • Sumo Güreşi : Bu oyunda şartlar eşit. Enine boyuna, düşerek kalkarak yarışma zamanı. Analitik zekanızı kullanın. Rakibinizi düşürün. Ama ‘fair play’ lütfen 🙂
  • Canlı Langırt : Oyun alanınız dar olsa da her şey kurallarına uygun ilerliyor canlı langırt oyununda. İşte gerçek futbol zamanı. Aktiviteleriniz eğlenceli, keyfiniz bol olsun.
  • Çekme Basket : Oyunlar futboldan ibaret olmamalı elbette. Basketbolu unutmuyoruz, çekme basket oyununa da yer veriyoruz outdoor aktivitelerinde.

Şişme Oyuncak Kiralama Hizmeti

Çeşitliliği çok fazla olan şişme oyuncaklarımız, her yaş grubu için kiralanabilmekte. Yukarıda yalnızca bir kısmından bahsettiğimiz şişme oyuncaklara, hizmetlerimiz sayfasından ulaşabiliyorsunuz. Aktivitelerin türüne göre istediğiniz şişme oyuncağı seçtikten sonra, İzmir Organizasyon teknik ekibinden nakliye ve kurulum hizmeti temin edebiliyorsunuz. Organizasyonunuz süresince teknik ekibimiz ve animatörlerimiz de yanınızda yer alacak, organizasyonunuzun takibinde olacaklardır. Yararlı olması dileğiyle, keyifli aktivitelerde buluşalım 🙂