Çocukluğumuzun en güzel şekerlemelerini, yöresel kostümleri ve kendine has manileriyle dağıtan, lezzet ve mutluluk sunan kişidir şekerci başı. Kimi zaman tanıdık bir yüz, kimi zaman yeni tanışacağınız bir şekerci amca, gülümseyen abla olarak çıkar karşımıza. Çeşit çeşit lezzetli şekerlemeler dağıtır bizlere.

Elma şekerinden horoz şekerine, çubuklu şekerden akide şekerine sizerin de arzusuna göre çeşitlenen şekerler, şekerci başının standına mevcuttur. Etkinliğinizin katılımcı sayısını bizlere bir kaç gün öncesinden bildirmeniz, şekerci başının şekerlemelerini hazırlaması için yeterli olacaktır.

Doğum günü partilerinde  ve sünnet düğünlerinde, okul ve mezuniyet şenliklerinde, bayram kutlamalarında, AVM etkinliklerinde ve milli bayramlar gibi özel günlerde bu etkinliğimize yer verebilirsiniz.

Bizler ‘İzmir Organizasyon’ olarak, nostaljik mutlulukları, gelenekleri, görenekleri yaşamanın ve yaşatmanın taraftarıyız. Şekerlemeler de madem ki her yaşa, her tada hitap ediyor, o zaman organizasyonlarımızın bir parçası olsun, çocuklar mutlu olsun.

İzmir Organizasyon 12 yılı aşkın tecrübesiyle, profesyonel ve kaliteli hizmet bilincini kurum bünyesine yerleştirmiş olup, her biri alanında uzman ekip kadrosuna ve son teknoloji ekipmanlara sahiptir. İnan sağlığının öncelikli öneminin bilincinde olup, firmamız bünyesinde kullanılan gıda malzemeleri Sağlık Bakanlığı onaylı ve birinci sınıf kalitededir.