Reklamlı ve Karma Açılış Organizasyonu
Reklamlı ve Karma Açılış Organizasyonu

Karma ve reklamlı açılış organizasyonu, çeşitli aktivitelerin yer aldığı, pek çoğumuz tarafından bilinen ünlü isimlerin katıldığı açılış organizasyonlarıdır.

Karma ve reklamlı  açılış organizasyonları; dünyaca ünlü dansçıların katılımıyla, farklı sahne şovlarıyla yapılabildiği gibi;  şarkıcıların, müzisyenlerin, oyuncuların da katılımıyla olabilir. Karma ve reklamlı açılış organizasyonlarında dikkat çekmek, ilgi odağı olmak ve medyada yer almak esastır. Bizler İzmir Organizasyon olarak açılış organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz ekipman, kiralama ve ajans hizmetlerinin tamamını sizler için sağlıyoruz. Dans gösterileri, jonglör gösterisi, Hacivat & Karagöz gösterileri ve konser gibi etkinliklerinizi profesyonel ekibimizle organize ediyoruz. Açılış organizasyonunuza konuk olacak olan sanatçıları, konukları VIP transferlerle ve güler yüzlü personelimizle hava alanından karşılıyor, organizasyonun yapılacağı alana ya da konaklayacağı yere götürüyoruz.

Karma ve reklamlı açılış organizasyonları, çeşitli türlerde, farklı aktiviteler şeklinde gerçekleştirilebilir. İzmir Organizasyon olarak profesyonel ekibimizle pek çok, farklı konseptlerde açılış organizasyonları gerçekleştirdik. Varyete grubu, bando ekibi, palyaçolar ve çizgi film karakterleri, dans grubu, sihirbaz, jonglör ve patencilerle dolu dolu açılış organizasyonları gerçekleştirdik. Ses sistemi kiralama, masa, sandalye, bistro masa kiralama hizmetlerinizi de açılış organizasyonlarınızda, kaliteli ekipmanlarımızla sizlere sağlıyoruz.

Karma ve reklamlı açılış organizasyonlarınızda fotoğraf ve profesyonel video çekimi hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz,  organizasyonun sonunda, organizasyon boyunca çekmiş olduğumuz video görüntülerini, kurgulayıp montajlayarak size özel bir video klip, tanıtım filmini haline getiriyoruz. Açılışını yapmış olduğunuz firmanızın, kurumunuzun yıl dönümlerinde, etkinlik dönemlerinde, indirim günlerinde, özel gün ve haftalarda, bu tanıtım filminizi kullanabilirsiniz.