Ramazan etkinlikleri, geleneksel kültürümüzün özel yansımalarından biri olarak çeşitli aktivitelerle 1 ay boyunca hazırladığımız aktiviteler ve hizmetler bütünüdür.

Karagöz & Hacivat oyununu gölge ve tiyatro oyunu şeklinde sahne gösterileri şeklinde sunarken, hem yetişkinlerin hem de çocukların gülerken öğrenmelerini, düşünmelerini sağlıyoruz.  Uzun yıllar tiyatronun içinde yer almış profesyonel ekibimizle, Karagöz & Hacivat oyununu büyük bir keyifle izleyecek, gölge oyunuyla Ramazan etkinliklerini daha geleneksel yaşayacaksınız.

Tahtabacak, ateşbaz, geleneksel dans şovları, sihirbaz ve jonglör gösterileri de etkinliklerinizin mistik havasına huzur ve keyif katacaklar.

Ramazan ayının vazgeçilmez lezzetleri  pamuk şeker, popcorn ( patlamış mısır ), kağıt helva, limonatacı, şerbetçi, şekercibaşı, falcı, Maraş dondurmacısı, kahveci güzeli, İzmir lokma ve macuncu da ‘İzmir Organizasyon’ tarafından geleneksel kostümlü ekibimizle Ramazan etkinliklerinde yerlerini alacaklar.

Animasyon gösterilerinin yanı sıra, balon, tül, kumaş ve çiçek süsleme hizmetlerimizle de Ramazan etkinliklerinizi organize ediyoruz. Masa, sandalye, ses sistemi kiralama, servis görevlisi, host, hostes temini ve catering hizmetleri de tarafımızca verilmektedir.