Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu
Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu

Protokol katılımlı açılış organizasyonu, devlet görevlilerinin ( Cumhurbaşkanı, Başbakan, Başbakan Yardımcısı, TBMM başkanı, Bakanlar, Milletvekilleri, Belediye Başkanı, Belediye Başkan Yardımcısı, İl Meclis Başkanı gibi ) katılımıyla gerçekleştirilen açılış organizasyonudur.

Protokol katılımlı açılış organizasyonlarında dikkat edilmesi gereken, protokol için özel olarak ayrılmış bir alanın olmasıdır. Organizasyonun en ön sırasında yer alan gereken koltuk, sandalye, loca, sehpa; konuşmanın yapılması için gerekli olan sahne, kürsü, ses sistemi, mikrofon; açılışın yapılması için gerekli olan kırmızı kurdele, makas ve tepsi mutlaka bulundurulmalıdır. Açılışı yapılacak olan kurumun, firmanın mekan büyüklüğüne ve müsaitliğine göre çeşitli ekipmanlar eklenebilir.

Açılış organizasyonunun yapılacağı mekanı, masayı, sandalyeyi, locayı, sehpayı ve kürsüyü tül, çiçek, kumaş, bayrak ve balon süsleme ile süslüyoruz. İsteğinize göre, kokteyl ve cateringe yer veriyor, protokol katılımcılarına ve konuklarınıza lezzetli sunumlar ikram ediyoruz. Profesyonel ses sistemi ile açılış organizasyonuna uygun müziklerle hoş bir ambiyans sunuyoruz. Hitap etmeyi iyi bilen profesyonel bir sunucunun protokollü açılış organizasyonunda yer alması oldukça önemli. Protokol konuşmacısının kürsüye davet edilmesi, açılış organizasyonunun duyurulması gibi konuları yöneten ve uygulayan kişi olan profesyonel sunucularımız, protokol ilişkileri bakımından da tecrübelidirler.
İzmir Organizasyon olarak uzun yıllardır protokol katılımlı açılış organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Protokol için gereken prosedürü, kullanılması gereken ekipmanları ve protokol ilişkilerinde iyi eğitilmiş ekibi olan bir firmayız. Organizasyon yönetimini de ekip liderlerimizce yapıyor ve uyguluyoruz.