Büyük çaplı veya küçük çaplı fark etmeksizin, mağazaların çeşitli özel günler ve promosyon günlerinde halkın dikkatini çekmek için yaptığı birçok aktivite mevcut. Gerçekleştirdiğimiz birçok organizasyon ve verdiğimiz onca hizmet arasında balon süsleme de çok talep edilen hizmetlerimiz arasında. İzmir Organizasyon’un bünyesinde barındırdığı başarılı ve bir o kadar da yetenekli ekibi, profesyonel olarak organizasyonları planlıyor; yetenekli eller ve yaratıcı zekaları ile talep edilen hizmetleri başarı ile gerçekleştiriyor. Sürekli araştırma, geliştirme içerisinde olup yepyeni hizmetler ve hazır organizasyon paketleri oluşturarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyor. Mağazalar tarafından tercih edilen promosyon dönemlerinde balon süsleme oldukça revaçta.

Balon süsleme hizmeti; organizasyonlarda mekanı güzelleştirmenin yanında canlı renkleri ve muntazam dizilişleri ile göz kamaştırıyor ve asıl hedefimiz olan mekana ilgi çekmeyi başarıyor. Sadece açılış organizasyonları ve çeşitli etkinliklerde değil, özel günler ve mağazaların promosyon günleri ayrıca mağaza açılış yıl dönümlerinde mekanı renklendiriyorlar.

Özel Günlerde ve Promosyon Günlerinde Balon Süslemenin Önemi

Balon süsleme doğru ve becerikli ellerden çıktığında gerçekten harika bir görüntü yaratıyor ve mağazaların hedeflediği görüntüye ulaşıyor. Bizler İzmir Organizasyon olarak; balon süsleme hizmetimizi gerçekleştirirken, mağazaların hedeflediği görüntüye ulaşmak için çalışıyoruz. Kendi ekibimiz ile mağazalarının isteklerini ve taleplerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

İzmir Organizasyon Balon Süsleme Hizmetleri

İçinde bulunduğumuz Şubat ayı içerisinde Kipa alışveriş merkezi için 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel, kozmetik ve giyim reyonları için uçan balon süslemesi gerçekleştirdik. Birçok farklı nokta ve şehirdeki Kipa mağazaları için ekibimiz ile yollara döküldük. Bu süslemedeki hedef, hem insanların dikkatini çekmek hem de süslenen reyonlara planlanan müşteri talebini elde etmekti. Bu balon süsleme hizmetimizde, her zaman olduğu gibi kaliteli malzemeden üretilmiş, folyo kalp şekilli uçan balonlar kullandık. Dekoratif ve göze hitap eden bir süsleme gerçekleştirdik.

Açılışlar, doğum günü organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonları, mağaza promosyon ve özel günleri gibi birçok özel günlerde balon süsleme hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Balon süsleme hizmetlerimiz;

  • Uçan Balon
  • Zincir Balon
  • Dikme Balon
  • File Balon
  • Jumbo Balon
  • Papatya Balon
  • Özel Şekilli ve Harf Balonlar
  • Folyo Balon
  • Balon Kapı Takı

Gibi çeşitlerden oluşmaktadır. Başarılı ve profesyonel ekibimiz ile birçok kurumsal mağazadan tutun; küçük bir esnaf dükkanına kadar her türlü müşteri portföyüne aynı kalite ve özenli hizmeti sunmaktayız.