Zamanının büyük çoğunluğunu çalışmaya harcamayanın yok denecek kadar az olduğu bir dönemdeyiz. Dönemin şartları ve çalışma koşulları gereği, ailemizden çok iş arkadaşlarımız ve yöneticilerimizle vakit geçiriyoruz. Hal böyle olunca, sosyal etkileşim, iletişim ve verimin yüksek olması için, kurumsal firmaların insan kaynakları departmanları çeşitli etkinlikler planlıyor ve organize ediyorlar. Şirket çalışanlarının motivasyonu, iş arkadaşlarıyla ve yöneticileriyle olan iletişimi ve uyumu, çalıştığı kuruma olan sadakati ve verimliliğini artırmak için İK departmanları bazı özel günler dışında da şirket kimliğine uygun yaratıcı aktiviteler de düzenlemeye başladılar. Çalışanların doğum günleri, şirkete ait özel günler, sevgililer günü, yıl dönümleri, milli ve dini bayramlar, birçok kurumda özel olarak kutlanıyor. Bunun yanı sıra kurumsal firmalar, kendilerini diğer kurumlardan ayıran piknik organizasyonları düzenliyorlar.

Şirketlerin Özel Gün Aktiviteleri : Çocuk Animasyonları, Piknik Organizasyonları

Uzun yıllar birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz ve çok keyifli işler yaptığımız Kipa, özel günlerde, yıldönümlerinde ve bayramlarda çocukları unutmuyor. Uçurtma şenlikleri, kum boyama atölyeleri, tişört boyama atölyeleri, çocuk animasyonları, panayır oyunları, nostaljik satıcılar ve şişme oyuncak kurulumlarıyla İzmir Organizasyon’un eğitimli, profesyonel animatörleri ve teknik ekibi çocuklarla eğlenceli vakitler geçiriyor. Hem eğitici hem öğretici oyunlar oynuyorlar.

Geçtiğimiz sene JTI firmasıyla birlikte gerçekleştirdiğimiz piknik organizasyonunun teması da, her sene düzenledikleri ‘Aile Günleri’ pikniği. Kulağa çok hoş gelen bu aile piknikleri, organizasyonun içinde yer aldığınızda bambaşka bir anı bırakıyor sizlere.

Piknik ikramları :  Barbekü ve Mangal

Piknik dediğimizde önce yemek düşünenlerdeniz. Barbekü ve mangala hasret kalır, piknik organizasyonlarının hayalini kurarız. Barbeküden mangala, tavuk pilav ikramlarından yöresel yemeklere kadar İzmir Organizasyon bünyesindeki catering ekibi size lezzetli ikramlar yaparken, servis elemanı hizmetiyle lezzetli ikramların sunumu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Piknik Organizasyonlarında Panayır Oyunları

Yetişkinlerin keyifli vakit geçirmeleri için bir piknik organizasyonu yalnızca yemek yemekten, mangaldan ibaret olmamalı elbette. Canlı langırt, çekme basket, tırmanma dağı, trambolin gibi dev şişme oyuncaklar, teknik ekibimiz tarafından güvenlikli bir şekilde kurulumu yapıldıktan sonra asıl eğlence başlıyor. Bol bol stres atıyor, çocukluğunuza geri dönüyorsunuz. Tavla, satranç, çuval yarışları, dama, su taşıma gibi çeşitliliği artan oyunlarla da iş arkadaşlarınız ve hatta yöneticilerinizle yarışma fırsatı buluyorsunuz.

Motivasyon Artırıcı Piknik Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Nostaljik Satıcılar, Sokak Standları

Piknik organizasyonunun patlamış mısırsız keyfi çıkmaz, kahveci güzeli olmadan pikniğin anlamı olmaz, pamuk şekersiz çocuklar mutlu olmaz diye düşünenlerdenseniz siz de bizim gibi, İzmir Organizasyon’un eğlenceli sokak satıcıları ve ekipmanları piknik organizasyonunuzu tamamlayabilir.

Kurumlar ve firmalar olarak çalışan motivasyonunu artırmak için düzenleyeceğiniz piknik organizasyonları için bizlerden fikir alabilir, her şey dahil bir paket oluşturabilirsiniz. Anahtar teslim bir piknik organizasyonu sunabileceğimiz gibi, seçtiğiniz birkaç kalem organizasyon hizmetini de verebilmekteyiz.