Palyaçolu ve Animasyonlu Açılış Organizasyonu
Palyaçolu ve Animasyonlu Açılış Organizasyonu

Palyaçolu ve Animasyonlu Açılış Organizasyonu, özenli kostüm ve makyajlarıyla, eğitimli animatörlerimizin palyaço olarak açılışa ilgi çekmesi amacıyla gerçekleştirilir.
Müzik eşliğinde palyaçolar dans ederler, broşür ve ilan dağıtırlar. Sucunun da olduğu bir organizasyonlarında, sunucu anonslarıyla çeşitli yarışmalar, animasyonlar düzenlerler. Yalnızca çocukların değil, yetişkinlerin de ilgisini çekerler ve açılış organizasyonlarına renk katarlar.

Palyaço ve animatör yetiştirmek ve eğitmek konusunda profesyonel olan firmamız, palyaçolu açılış organizasyonlarına da son derece önem veriyor. Ufak ve büyük ölçekli firmaların, kurum ve kuruluşların açılış organizasyonlarını 2006 yılından bu yana, titizlikle ve profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Palyaçoların açılış organizasyonlarında önemli ölçüde olumlu etkiye sahip olduğunu gözlemledik. Gerek küçük dükkan ya da mağaza açılış organizasyonlarında, gerek AVM açılış organizasyonlarında ve AVM etkinliklerinde palyaçolu etkinlikler düzenlemekteyiz. Sunucu, kostümlü karakterler, maskotlar ve hatta tahta bacaklarla desteklendiğinde, markanızı, firmanızı, adınızı çok geniş kitlelere büyük oranda duyuracaksınız.
Palyaço ve animatör eğitimlerini, İzmir Organizasyon bünyesinde, uzman animatör eğitmenlerimiz tarafından veriyoruz. Kostüm hazırlanması, yüz boyama, sosis balon yapımı, mini clup danslar, mikrofon kullanma, çeşitli oyunlar ve yarışmalar, animatör eğitimlerimizde titizlikle işleniyor. Eğitimler sonunda animatörlerimiz profesyonel palyaço olarak açılış organizasyonlarında görevlendiriliyor. Eğlenceli danslarıyla ilgi çekiyor, konukların açılışa ilgi duymasını sağlıyor ve mağazadaki satışları artırıyorlar. Adınızı daha geniş kitleye ulaştırıyorlar. Fazla sayıda palyaçonun, kostümlü karakterin, sunucunun ve tahta bacaklı adamın olduğu açılış organizasyonlarınızda ise, genellikle sosyal medya hesaplarında, yerel ve ulusal televizyonlarda yer alma fırsatı buluyorsunuz. Fotoğraf ve video hizmetiyle desteklendiğinde ise, açılış organizasyonunuz sonrasında sizler için bir tanıtım filmi hazırlıyoruz. Firmanızın, kurumunuzun veya şirketinizin kuruluş yıldönümlerinde, indirim ve kampanya dönemlerinde, özel gün ve haftalarda, açılış organizasyonu tanıtım filminizi kullanabilirsiniz.
İzmir Organizasyon olarak, sadece İzmir değil, İzmir ve ilçelerinde, yakın çevresinde, Ege bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de palyaçolu açılış organizasyonlarınızı planlıyor ve yönetiyoruz. Dükkan, firma, mağaza ve Avm açılış organizasyonlarınızda, indirim ve kampanya dönemlerinizde, etkinliklerinizde, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla Türkiye’nin dört bir yanınızdayız. Açılış organizasyonlarınızda sizleri de en değerli misafirlerimiz olarak ağırlıyor, organizasyonlarınızı sorumluluk bilinciyle üstleniyoruz.

Palyaçolu ve Animasyonlu Açılış Organizasyonu Fotoğrafları