Nostaljik satıcılar zamanda yolculuk yaptığınızı düşündüren, eski yıllardan günümüze kadar varlığını sürdüren hizmetlerdir. Her kesimden insanlar eski günlerden gelen alışkanlıklarımızı yâd etmeyi sever. Bu nedenle nostaljik satıcıların varlığı her yaştan insanı mutlu eder.

Nostaljik satıcılar neredeyse bütün organizasyonlarda kullanılmaktadır. Açılış, kokteyl, şenlik, piknik, sünnet, düğün, doğum günü, mezuniyet, temel atma törenleri, ramazan etkinlikleri, AVM etkinlikleri, temalı parti organizasyonları gibi her türlü etkinliğe yakışmaktadırlar. Hatta evlilik teklifi organizasyonlarında bile nostaljik satıcılar kullanılmaktadır. Örneğin evlilik teklifi öncesinde her şeyden habersiz olan eş adayına tavşanlı niyetçiden sizin daha önceden yazmamızı istediğiniz, size özel sözlerin olduğu kağıtları çektirerek organizasyonu farklılaştırabiliriz.

Açılış, şenlik, temel atma ve AVM etkinlikleri gibi organizasyonlarda gelecek olan konukların sayısı belli değildir. Bu sayı on kişide olabilir on bin kişide olabilir. Her iki durumda da nostaljik satıcılarla günü kurtarabilirsiniz. Organizasyon sırasında sayı az ise patlamış mısırdan kağıt helvacıya, kahveci güzelinden dondurmacıya kadar bir çok seçeneği olan nostaljik satıcıların varlığını duyanlar organizasyon alanına gelecektir. Çünkü nostaljik satıcılar rolüne uygun bir şekilde yöresel kostümler giyerler ve görev aldığı standın gereklerine göre halkın dikkatini çekerek hizmet ederler. Kalabalık olan organizasyonlarda ise gelen misafirlerin sıkılmadan, organizasyon alanından mutlu bir şekilde ayrılmaları için hizmet verirler.

İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan nostaljik satıcı makineleri, organizasyon sırasında hızlı hizmet verebilmek için görsel olarak taşınabilir dekoratif temalı makinelerdir. Nostaljik satıcı standlarının her biri kendi bünyemizde mevcut olup istenildiği takdirde hemen kullanıma hazırlanmaktadır. Başlıca nostaljik satıcılarımız ve stadlarımız aşağıdaki gibi listelenmiştir. İsterseniz organizasyonun türüne göre farklı standlarda oluşturulabilmektedir.

 • Maraş Dondurmacısı
 • Falcı
 • Kağıt Helvacı
 • Kahveci Güzeli
 • Limonatacı & Şerbetçi
 • Tavşanlı Niyetçi
 • Macuncu
 • Pamuk Şekerci
 • Patlamış Mısır – Popcorn
 • Şekerci Başı
 • Balon Standı

Geleneklerin yaşatılmasına ve günümüz şartlarına entegre edilmesine önem veren ekibimiz sayesinde çeşitli organizasyonlarda kaliteli hizmet verilmektedir. Patlamış mısırın etrafa yayılan güzel kokusu ve Maraş dondurmacısının etrafı hareketlendiren enerjisiyle sizde organizasyonlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlayan firmamız bulunduğunuz şehre istediğiniz nostaljik standlarını ve stand ekibini zamanında ulaştırır. Bizimle irtibata geçip hangi nostaljik satıcıyı kiralamak istediğinizi paylaşmanız yeterlidir.