Doğum günleri başlı başına bir şölen havasında geçen aktivitelerdir. Günün kahramanı sizsinizdir. Kendinizi her zaman özel hissetmek istersiniz fakat doğum günlerinizde ekstra özel olmak, hatırlanmak ve bu günü en eğlenceli şekilde kutlamak istersiniz. 7’den 70’e herkes doğum günlerini gösterişli bir şekilde kutlamak ister. Eğlencenin dozunu artırmak için de özel bir çaba sarf ederler. Son zamanlarda doğum günü kutlamalarının rengi değişti. Konseptli doğum günü kutlamaları yeni trendler arasında.

Konseptli Doğum Günü Partisi Nedir?

Öncelikle “konseptli doğum günü partisi nedir ve nasıl olur?”sorularınıza cevap verelim. Konseptli doğum günü partileri, özel bir tema seçilerek temaya uygun süslemeler ve yiyecekler hazırlanarak kutlanır. Müzik seçimleri de bu konsepte uygun olabilir. Partinizde kullanacağınız dekorlar da bu konsepte göre şekillenir. Davetlileriniz konsept hakkında bilgilendirilebilir. Kostümlü bir parti yapacaksanız, konsept hakkında mutlaka misafirlerinizi bilgilendirmelisiniz. Böylece katılacak olan misafirler bu konsepte uygun kostümler giyeceklerdir.

Nasıl Organize Edeceksiniz?

Bu şekilde bir doğum günü partisi planmak istiyorsanız ve nasıl yapacağınıza dair bir fikriniz yoksa İzmir Organizasyon yanınızda. Konseptiniz için sizlere fikir önerilerinde bulunabilir, seçtiğiniz konsept için temin etmeniz gereken malzemeleri sizin için temin edebiliriz.

İsterseniz organizasyonu baştan sona sizin için biz hazırlayabiliriz. Siz sadece mekanınızı ve konseptinizi belirleyin. Bundan sonrasında sizin yapmanız sadece arkanıza yaslanıp, rahatlamak. Profesyonel ekibimiz ile en ince ayrıntısına kadar her şeyi hazırlayıp sizin için en eglenceli doğum günü partisini organize edelim. Fikirleriniz de bizim için çok önemli. Konseptle ilgili önerilerinizi dikkate alarak çalışacağız. Kendinizi yeterince özel hissetmeniz için yaratıcı fikirlerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile unutulmaz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştireceğiz. Misafirleriniz partinizden yüzünüzde kocaman bir gülümseme ile ayrılacaklar. Partinizin ihtişamı dilden dile dolaşacak!

Konsept Fikirleri

Son zamanların konseptleri hakkında birkaç fikir vermek isteriz. Öncelikle İzmir Organizasyon farkıyla hazırlanmış survivor parkurlarıyla renklendirdiğimiz doğum günü partisinden bahsetmek isteriz. Gün boyu eğlencenin sınırlarının zorlandığı bu sıradışı organizasyon hakkında ayrtınılı bilgi için “Doğum Günü Organizasyonlarının Yeni Eğlencesi Survivor Parkurlar” yazımızı okuyabilir, konuyla ilgili videolarımızı izleyebilir ve fotoğraf albümümüzü inceleyebilirsiniz.

Çok çeşitli konseptler mevcut. Bunlardan bazılarını sizlere fikir vermesi açısından paylaşıyoruz.

  • Sirk konsepti: Sirk konsepti rengarenk aksesuarlar ile kız ve erkek çocuklarının ilgisini çekebileceğiniz bir konsept. Çocuklarınızın doğum günü partilerini bu konsept ile çok eğlenceli bi hale getirebilirsini. Capcanlı ve göz kamaştırıcı süslemeler ile partinize çok hoş bir hava vermeniz mümkün. Doğum günü partiniz tam bir karnaval havasında geçecek. Açık hava doğum günü partileri için de ideal bir konsept olan sirk doğum günü partisi teması ile renkli karnavalların büyülü dünyasını doğum günü partinize taşıyabilir, miniklerin bu renkli dünyada ne kadar eğlendiğini görebilirsiniz.
  • Minnie Mouse ve Mickey Mouse Konsepti: Çocuklarımızın her daim odak noktasında olan çizgi film karakterlerinin içinde bulunduğu bir konsept, çok doğru bir karar olacaktır. Modası hiçbir zaman geçmeyen çizgi film karakterleri, tüm sevimlilikleri ile doğum günü partilerinin vazgeçilmezleridir. Minnie kız çocuklarının, Mickey de erkek çocuklarının doğum günü partilerinde en çok tercih ettikleri konseptlerin başında geliyor. Bu konseptlerin canlı ve enerjik renklerden oluşması, Mickey ve Minnie’nin sevimliliği ile birleşince ortaya çok eğlenceli bir tema çıkıyor. Böylelikle çocukların ilgisini çekebilmek çok kolay oluyor.
  • Legolu Doğum Günü Konsepti: Lego 7’den 70’e herkesin çocukluk oyunlarının bir parçası. Lego adamları ile renklendirilen kişiye özel doğum günü konseptleri çok sevildi. Bu sene önce çıkan birçok doğum günü partisinin tercih edilen konseptlerinden biri oldu.
  • Prens ve Prenses Konseptleri: Çocuklarımız bizim prenslerimiz ve prenseslerimiz. Doğum günlerinde bunu onlara tekrar hatırlatmaya ne dersiniz? Günün kahramanı olduklarını bu konseptler ile onlara hissettirmeyi başaracaksınız. Temaya uygun tüm dekor süslemelerini, prens ve prenses kostümü teminini sizin için sağlayabiliriz.

İzmir Organizasyon Farkını Yaşayın

İzmir Organizasyon 12 yılı aşkın tecrübesi ve kusursuzluğu hedefleyen ekibi ile yanınızda. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Bir doğum gününde olması gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Dekorlar, süslemeler, yiyecekler ve kostümler ile sıradışı bir doğum günü partisini sizlere sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Yeni yaşınızı veya çocuklarınızın yeni yaşlarını gelin beraber kutlayalım. Doğum günü organizasyonlarınızı unutulmaz kılalım.