Kokteylli Açılış Organizasyonu
Kokteylli Açılış Organizasyonu

Kokteylli açılış organizasyonu, konuklarınıza şık ikramlar sunarak gerçekleştirdiğimiz açılış organizasyonudur. Bistro masalar, catering ekipmanları, ikramlar, içecek barı ve servis elemanlarıyla yapılan bir açılış türüdür.

Kokteylli açılış organizasyonu; palyaçolu açılış organizasyonuyla birlikte gerçekleştirilebilir. Dilerseniz protokollü açılış organizasyonlarınızı da kokteylli açılış organizasyonlarıyla destekleyebilirsiniz. Dükkan, mağaza, firma, kurum, kuruluş, dernek, kooperatif, okul ve Avm açılış organizasyonlarınızı ve etkinliklerinizi, kokteyl organizasyonlarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kokteylli açılış organizasyonlarında, öncelikle tahmini davetli sayınıza göre bistro masa sayımızı belirliyoruz. 100 kişi için 10 bistro masa, 200 kişi için 20 bistro masa olarak düşünülebilir. Bistro masalarımızı, marka ya da firma renkleriyne uygun renklerde lüks streç örtülerimizle  kaplıyoruz. İkramlıkları şık porselen ve cam ekipmanlarımızda servis ederek konuklarınıza ikram ediyoruz. İsteğinize göre, görselliğe çok büyük katkısı olan bir içecek şov barı kuruyoruz. İçeceklerin sunulduğu ve servis edildiği bu bölüm, konuklarınıza da kolaylık sağlıyor. Mutfakta özenle hazırlanan ikramlıklar, profesyonel ve tek tip kostüm giyen servis elemanlarımız tarafından, servise uygun şekilde güler yüzlü bir hizmetle sunuluyor. Kokteylli açılış organizasyonlarında, ses sistemi kiralama hizmetimizden de yararlanabilir, yemek ve kokteyl müzikleriyle, konuklarınıza keyifli anlar yaşatabilirsiniz.
İzmir Organizasyon olarak uzun yıllardır kokteylli açılış organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Yalnızca İzmir’de değil, aynı zamanda İzmir ve ilçelerinde, Ege Bölgesi’nin tüm il ve ilçelerinde, hatta tüm Türkiye’de kokteylli açılış organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel catering ekipmanlarımızla, hijyen kurallarının esas olduğu, sağlıklı ve lezzetli ikramlarımızla, servis ve sunum konusunda eğitimli ve tecrübeli güler yüzlü servis elemanlarımızla ve tüm açılış organizasyonunuzu planlayıp yöneten tecrübeli organizasyon sorumlumuzla hizmet vermekteyiz. Yalnızca açılış organizasyonlarınızda değil, firmanızın indirim ve kampanya dönemlerinde, kuruluş yıl dönümlerinizde, özel gün ve haftalarda da kokteyl organizasyonlarınızı planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.