Karikatür Çizimi
Karikatür Çizimi

Nasrettin Hoca misali insanları hem güldüren hem de düşündüren çizimlerdir karikatür çizimleri. İzmir Organizasyonun yetenekli ve deneyimli karikatüristleriyle; açılış, sünnet, doğum günü, şenlik, ramazan etkinlikleri gibi farklı organizasyonların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Kişinin kendine farklı bir pencereden bakmasına olanak sağlayan karikatür çizimleri aynı zamanda organizasyon bitiminde yanınızda kalacak en anlamlı hatıralar olacaktır. Her yaştan insana hitap edebilen karikatür çizimleriyle organizasyonun türüne göre farklı konseptler belirleyebilirsiniz. Örneğin doğum günü partinizin davetiyesini karikatür ve kaligrafi kullanarak ilgi çekici hale getirebiliriz ya da açılış organizasyonuna gelen kişilerin, sizin logonuzun basılı olduğu özel kağıtlara karikatürlerini çizerek hem eskimeyen bir hatıra kalırken hem de reklamınızı yapabiliriz. Açılış organizasyonlarında ise gelen konukların hatta yoldan geçen insanların bile dikkatini çekerek, açılış organizasyonunu amacına uygun olarak daha da hareketli hale getirebilirsiniz.

Karikatürist kalem ve kağıdını alarak organizasyonun yapılacağı alanda masasına oturarak ya da özel şövalesinin başına geçerek, her yaştan insana hitap edebilmektedir. İnsanları göze hoş görünen mizahi bir şekilde çizerek hem çevredekilerin dikkatini çeker hem de organizasyona gelen kişiler için hoş bir hatıra olarak çizim hediye edilir.

İsterseniz çizim yapılacak olan kağıtların köşesine firmanızın logosunun ya da doğum günü partisi ise kişinin isminin basılı olduğu resim kağıtları hazırlayabiliriz. Böylece organizasyon bittiğinde bile kağıttaki baskılar sayesinde reklamınız devam ediyor olacaktır. Özel baskı istekleriniz ve karikatür konseptiniz için ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. İzmir Organizasyon olarak yılların verdiği deneyimle, kaliteli hizmet ve memnuniyet anlayışını ilke edindik. Her geçen gün daha da gelişen ve büyüyen ekibimizle birlikte, başarılı projelerle adımızı duyurduk. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve değerlerini önemseyerek ilerlemeye devam ediyoruz.

Sizler de özel günlerinizi renklendirmek adına farklı aktiviteler arayışındaysanız, karikatürist ve karikatür çizimi rezervasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.