İzmir Organizasyon olarak açılış organizasyonlarında fark yaratmaya devam ediyoruz. İzmir Aliağa da bulunan çiçek evinin açılışında, mekana yakışır bir şekilde rengarenk bir açılışa daha imza attık.

Açılış Organizasyonunun Planlanması

Açılış organizasyonu yapılacak olan bir çiçek evi olduğu için profesyonel AR-GE ekibimiz tarafından, canlı çiçeklerinde kullanılabileceği mekana uygun konsept belirlendi. Ardından balon süsleme, tül ve çiçek süsleme, bistro masaların süslenmesi, fotoğraf ve video çekimi, ses sistemi, garson ve servis elemanı, kokteyl ve catering hizmeti gibi açılış organizasyonun da gerekli olan bütün ekipmanlar hazır hale getirildi. Açılış organizasyonların vazgeçilmezi olan catering hizmeti için menü belirlendi; tatlı ve tuzlu kuru pastalar, cips çeşitleri, kabuksuz karışık çerez, çeşitli meyve suları, kola, fanta, enerji içeceği, su gibi standart menü hazırlandı. Standart menüye ilaveten çiçek evi sahibinin istekleri de göz önünde bulundurularak deneyimli ekibimiz tarafından serviste sunulacak menüye alkollü ya da alkolsüz içecekler, lezzetli kanepe çeşitleri, sıcak ikramlar da eklenerek menü son halini aldı.

Organizasyonun başından sonuna kadar şık ve temiz görünümleriyle dikkat çekecek olan profesyonel garson, host ve hostesler de belirlenerek organizasyonun ikinci aşamasına geçilir.

Çiçek Evinin Hazırlanması ve Ekipmanların Yerleştirilmesi

Aliağa da bulunan çiçek evine, ekibimiz organizasyondan saatler önce giderek gerekli hazırlıkları yaptılar. Önceden hazırlanan uzun zincir balonlar binanın dış yüzüne dikkat çekecek şekilde sabitlendi. Ses sistemi yerleştirilerek, ışıklandırma güçlendirildi. Yerlere kırmızı halılar döşenerek çevresine bistro masalar yerleştirildi. Bistro masaların üzerlerine bir kırmızı bir beyaz olacak şekilde özel dikim masa örtüleri serilerek sabitlendi. Gelen misafirlere hoş bir anı olması hem de mekanın tanıtımını yapmak maksadıyla masalara, üzerlerine logo iliştirilmiş canlı karanfiller bırakıldı. Sıcak ve soğuk servis yapılacak olan ikramlar hazırlandı, servis kısmı için ayrı bir uzun masa açıldı.

Servis elemanları temiz ve ütülü beyaz gömlek, siyah pantolon olmak üzere tek tip giyinerek şık bir şekilde hazır beklerler.

İzmir Organizasyon Farkıyla Açılış Anı

Açılış anı gelip çattı. Güler yüzlü iki hosttumuz kapının girişinde gelen misafirleri karşılamaya başladır. Bu sırada ses sisteminden sorumlu ekip arkadaşımız ortama uygun şarkıyı çalmaya çoktan başlamıştı bile. Servis elemanlarımız gelen misafirlerin masalarına ikramları servis etmeye başladılar. Başka bir servis elemanımız ise boşalan bardakları ve tabakları yenilemeye devam etti.

Bu sırada animasyon ekibimizdeki arkadaşlarımız çiçek kostümleri ile çiçek evinin logosunun ekli olduğu yüzlerce karanfil, Aliağa meydanın da tek tek dağıtılarak halk açılışa davet edilmiştir. Böylece açılışa olan ilgi daha da artmış, açılış şenlenmiştir.

İzmir Organizasyon olarak on iki yılı geçkin özel ve kamu sektöründe çeşitli açılışlar gerçekleştirdik. ‘’İşin büyüğü küçüğü olmaz.’’ anlayışı ile yüzde yüz memnuniyet garantisi ile hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Amacımız en kısa zamanda en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktır, bu doğrultuda açılış organizasyonlarınızda profesyonel ekibimizle yanınızda olmaya devam edeceğiz.