Evlilik Teklifi Organizasyonu
Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu, ‘İzmir Organizasyon’ olarak ‘İzmir’ ve çevre illerde çığır açtığımız, farklı konsept ve  fikirlerle mutluluğu işaret ettiğimiz bir organizasyon türüdür.

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle, müşterilerimizin ne istediğini bilen ve anlayan danışmanımız ve yaratıcı ekibimiz, sizler için uygun gördüğü evlilik teklifi paketlerini size sunar, detaylandırır, sevgili eş adayınızın beklenti ve zevklerine uygun olarak son şeklini verir. Tek yapmanız gereken eş adayınız ve yüzüğünüzle birlikte gelmek, romantik ve unutulmaz anın tadını çıkarmak.

Evlilik Teklifi Paketlerimiz

Levent Marina Çıkışlı Tekne Evlilik Teklifi Paketi

Evlilik teklifi organizasyonu için hazırlanmış lüks yelkenli teknemizle Levent Marina’dan çıkıp yaklaşık 1 saatlik Körfez turu yapıyoruz.

Pasaport Çıkışlı Tekne Evlilik Teklifi Paketi

Siz eş adayınızla birlikte pasaporttaki restoranlardan birinde otururken, evlilik teklifi organizasyonu için hazırlanmış, ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı taşıyan lüks yelkenli teknemiz romantik müzik eşliğinde pasaport kıyısında bir gezintiye çıkar. Eş adayınız merakla bu teknenin kimin için süslendiğini düşünürken, ekibimiz teknemizden sizin ve eş adayınızın adlarını anons eder. Kırmızı halı ve yer volkanları eşliğinde teknemize davet edilir ve yaklaşık 1 saatlik romantik bir Körfez turuna çıkarılırsınız.

Karşıyaka Yelken Klübü’nde Evlilik Teklifi Paketi

Karşıyaka Yelken Klübü’nde denizci fenerleri, mumlar, yer volkanları ve kırmızı halıyla hazırladığımız yürüyüş yolunun sonunda sizi ve eş adayınızı romantik bir masa bekler. Şamdan, mumlar ve atıştırmalıklarınızın bulunduğu masanızda siz şampanyanızı veya alkolsüz içeceğinizi yudumlarken kuleden video ve fotoğraf görüntüleriniz alınır. Kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız o sürprizin şokundayken yanınıza sizin için süslenmiş ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı açık, lüks yelkenli teknemiz  yanaşır. Art arda iki sürprizin olduğu bu paketimizde de, tekneyle yaklaşık 1 saat süren bir tura çıkarılırsınız.

Kordon Evlilik Teklifi

Alsancak Vapur İskelesi’nin önünde hazırladığımız, kırmızı halı ve denizci fenerlerinin olduğu yürüyüş yolunun sonunda sizi şık çiçek buketiniz ve şampanyanızın olduğu bistro masa bekler. Vapurdan indiğinizde iskele önünde sizi ekibimiz hazır bir şekilde bekler ve kırmızı halının başına geldiğinizde, size özel şarkı çalar, organizasyon başlar, yer volkanlarıyla oluşturulan görsel şöleni arkadaki dev ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı devam ettirir. Profesyonel video ve fotoğraf çekimiyle organizasyon tamamlanır.

Kordon evlilik teklifi paketi, yaklaşık 15 dakika kadar süren, ancak enerjisi yüksek olan paketlerimizden biridir. Kordon seyircimiz, romantik evlilik teklifi organizasyonuna her zaman farklı yüzler ve alkışlarla hazırdır.

Restoranda Evlilik Teklifi Paketi

İzmir’in en lüks restoranlarından birinde sizin için şamdan, mumlar, çiçekler ve size özel detaylarla hazırlanmış masanız, size özel müziğiniz, servis için hazır bir şekilde sizi bekleyen servis ekibimiz, video ve kameramız sizi bekler. Eş adayınızla birlikte restorana geldiğinizde, restoran konuklarımız sizi alkışlarla ve heyecanla karşılar. Romantik bir akşam yemeği ortamında, o güzel anın tadını çıkarmak size kalır. Yemek boyunca doğal takip fotoğrafı ve video çekimi size eşlik eder.

Restoranda evlilik teklifi belki de gelmiş geçmiş en çok bilinen evlilik teklifi türüdür, ancak hiçbir zaman demode olmamıştır. Sevgilinizle baş başa geçireceğiniz romantik ve o özel anı sizin için planlıyor, tüm enerjimizle yanı başınızda yer alıyoruz.

Otel Odası Süsleme Evlilik Teklifi Paketi

İzmir’de çalıştığımız 5 ve üzeri yıldızlı lüks otellerimizle anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Sizin için seçtiğimiz otel odasını romantik bir süslemeyle, masalsı hale getiriyoruz.

Sinemada Evlilik Teklifi Paketi

Beyaz perdede, rüya gibi bir evlilik teklifi için, profesyonel ve yaratıcı ekibimiz iş başına geçiyor. Eş adayınız her şeyden habersiz film izlemek geldiği salondan, parmağında sizin tarafınızdan alınan bir tek taş yüzükle ayrılıyor. Çektiğiniz kısa bir videoyu, profesyonel kurgu montaj ekibimiz tarafından sinema formatına uyarlıyor, 4k destekli hale getiriyoruz. Film arasında ansızın beliren videonuzla, sürpriz evlilik teklifi sahnesi başlıyor. Alkışlarıyla ve sıcacık gülümsemeleriyle de figüranlarımız enerjinize enerji katıyor. Tüm bu anlar doğal takip fotoğrafçısı ve profesyonel kamera tarafından kayıt altına alınıyor.

Lunaparkta Evlilik Teklifi Paketi

Çocukluğumuza dönelim, o anı daha bir ölümsüzleştirelim derseniz, lunaparkta evlilik teklifi tam size göre. Eğlenceli dakikalarınızı, romantizme dönüştürüyor ve kayıt altına alıyoruz. Lunaparkın meşhur dönme dolaplarında bir alanı sizin için ayırıyor ve özel olarak süslüyoruz. Bistro masa, şampanya, çiçek buketi, pankart, kırmızı halı ve yürüyüş yollarının eşlik ettiği bu anlar doğal takip fotoğrafçısı ve profesyonel kamera tarafından ölümsüzleştiriliyor.

Limuzinde Evlilik Teklifi Paketi

Kendini özel hissetmek isteyen eş adaylarımız için, limuzinde evlilik teklifi paketini öneriyoruz. Sizler için özel olarak kiraladığımız limuzin, kırmızı halı, çiçek ve uçan balonlarla, rüyada gibi hissetmeye hazır olun.

Helikopterde Evlilik Teklifi

Gökyüzünde romantik bir an için, size özel hazırladığımız helikopterde evlilik teklifi paketimiz, helikopter, ‘benimle evlenir misin’ pankartı, şampanya, atıştırmalıklar ve uçan balonlar içeriyor. Tabiki de bu özel anlarınızın unutulmaz olması bizler için de önemli. Doğal takip fotoğrafçımız ve profesyonel kameramız organizasyon boyunca sizlere eşlik ediyor.