Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz ve ömrünüzün geri kalanında yüzünüzde tebessümle hatırlamak isteyeceğiniz düğününüzün, hayalinizdeki gibi kusursuz geçmesi için başlıca ihtiyaç duyulan hizmetler nelerdir?

İzmir Organizasyon olarak düğününüze dair bütün gereken hizmetleri sizin zevklerinizle bizim hayal gücümüzü birleştirerek gerçekleştiriyoruz. Düğün gününüz sizin için ne kadar özel ise her düğün organizasyonu da bizim için özeldir. Bu doğrultuda size daha iyi bir hizmet verebilmek için öncelikle nasıl bir düğün hayal ettiğinizle başlıyoruz; salon düğünü, kır düğünü, plaj düğünü… Seçtiğiniz mekanı dikkate alarak çalışmaya başlıyoruz. Düğün organizasyonunun göze hitap etmesi ve kusursuz olması için ayrıntılara önem veriyoruz. Bu yüzden verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Düğün Organizasyonlarında Mekan Seçimi?

Tercih ettiğiniz yada daha önceden tuttuğunuz mekanı ziyaret ederek neler yapılabileceğini ve sizin neler istediğinizi birebir görüşüyoruz. Düğün organizasyonunda en önemli unsur mekandır. Çünkü seçmiş olduğunuz mekana göre görsel düzenlemeler değişmektedir. Misal salon düğününde balon ve çiçeklere ağırlık verilirken plaj düğünlerinde piroteknik (havai fişek) gibi açık havada yapılabilen hizmetlere daha çok ağırlık verilir. Mekan süslemede; balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme, isteğe göre çifttin resimleriyle duvar süslemeleri, mum süslemeleri gibi farklı düzenlemeler yapılmaktadır.

Düğün Organizasyonlarında Ekipman Temini?

Gelen misafirlerinizi ağırlamak için masa, sandalye, bistro masa, launge bar ,loca, koltuk, sehpa, banket masa gibi ihtiyacınız olan eşyaları temin ediyoruz. Ayrıca barkovizyon gösterisi, projeksiyon gösterisi hizmeti veriyoruz. Görsel düzenin yanında kulaklarınızı yormayan ses sitemimiz ile müzik ziyafeti veriyoruz.

Düğün Organizasyonlarında Piroteknik Hizmetler?

Günümüz düğün organizasyonlarının vazgeçilmez aktivitelerinden olan Piroteknik Hizmetleri; yer volkanları, havai fişekler, ışık gösterileri, lazer gösterileri, duman gösterisi gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bu gibi hizmetler düğününüzü canlandırmakla beraber misafirlerin daha iyi vakit geçirmesini sağlar.

Düğün Organizasyonlarında Personel Temini?

Düğünlerde genellikle göz ardı edilen ya da çok önemsenmeyen ama organizasyonun bel kemiğini oluşturan hizmetlerden biri de personellerdir. Siz düğünün verdiği heyecanla dikkatiniz genel olarak pistte ve gelen konuklarda olacaktır. Ama gelen konukların dikkati ise kendisiyle ilgilenen personellerde olur. Zira konuklar servis için dolaşan personelin güler yüzlü bir şekilde kendisiyle ilgilenmesini ister. Servis elemanlarımız, profesyonel servis eğitim almıştır. İzmir Organizasyonu armalı ütülü beyaz gömlekleri, papyonu ve düzenli görünümleriyle size en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Birinci sınıf ve ikinci sınıf kokteyl sunumundan yemek sunumlarına kadar aynı titizlikle hizmet vermektedir. Ayrıca kameraman, garson, sunucu, fotoğrafçı gibi hizmetleri temin etmekteyiz.

Düğün Organizasyonlarında Catering Hizmeti?

Düğün gününüze ve mekanınıza karar verip davetiyelerinizi hazırladıktan sonra sıra geldi düğün yemeğine. Düğün mekanınıza, davetlilerin sayısına ve bütçenize göre size sunmuş olduğumuz seçeneklere bakabilir ya da tercihleriniz doğrultusunda yeni menüler oluşturabiliriz. Size sunduğumuz catering hizmetlerinden bazıları şunlardır:

  • Kokteyl İkramları: Çok kalabalık olmayan düğün ya da nikah organizasyonlarında tercih edilen kokteyl ikramları; sebzeli ve etli kanepe çeşitleri, tatlı tuzlu kurabiyeler, soslu sebzeler, kuruyemişler, tatlılar gibi seçeneklerle çeşitlendirdiğimiz kokteyl menüsü diğer seçeneklere göre daha ekonomik olmakla birlikte daha çok kısa süreli düğünlerde tercih edilmektedir.
  • Açık Büfe İkramları: Davetli sayısının tam olarak belirlenemediği düğün organizasyonları için tercik edilen açık büfe ikramlarında; çeşitli yemekler sunulmaktadır. Davetli sayısının esnekliğine ve bütçeye göre açık büfe hazırlanır.
  • A La Carte İkramları (Set Menü): Düğün süresinin uzun olduğu ve davetli sayısının fazla olduğu düğünler için tercih edilen set menü; organizasyon sahiplerinin ve profesyonel catering ekibinin belirleyeceği yemek çeşitleriyle başlangıç, ana menü, ara sıcak, ara soğuk, tatlı ve meyve servisi sunulmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak limitli ya da limitsiz, alkollü ya da alkolsüz içeceklerle set menü ikramları organizasyon boyunca programlı bir şekilde sunulmaktadır.
  • Yöresel Yemekler: Daha geleneksel tatlar arayanların tercihi olan yöresel yemekler; ege başta olmak üzere seçmiş olduğunuz yemeğin ana vatanından getireceğimiz aşçılarla sizlere ve davetlilerinize zengin menüler sunmaktayız.