Farklı temalarla yapılan çocuk doğum günleri; organizasyon şirketlerinin sayısı ve imkanları arttıkça, aileler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Klasik doğum günü kutlamalarından öte, hem yetişkinlerin hem de çocukların güvenli ve keyifli bir şekilde eğlenebilmesi için organizasyon şirketleri olarak bizler, sizler için her şeyi düşünüyoruz. İzmir Organizasyon, eğitimli ve tecrübeli ekibiyle tüm detaylarıyla konseptli doğum günü organizasyonlarında kendini yenilemeye devam ediyor, sizlerin isteklerine en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyor. Survivor temalı doğum günü organizasyonu da geliştirmeye devam ettiğimiz güzel projelerimizden biri.

Survivor Temalı Bahçe Doğum Günü Organizasyonu Detayları

Televizyon programlarındaki yarışmalarda karşımıza çıkan oyun parkurları, çocukların yaş gruplarına uygun olarak ve güvenlik ön planda tutularak, doğum gününün yapılacağı mekana kuruluyor. Yaş grubuna göre 6 ile 8 parkurdan oluşuyor. Alttan ve üstten eğilerek ve zıplayarak geçilmeye çalışan parkurlar, sürünme parkurları, halka atma ve tahterevalli gibi çeşitli oyunlardan oluşuyor ve zorluk derecesine göre bir bütün haline getiriliyor. Çocuklar 2 takım halinde yarışıyorlar. Bu konseptte oyun parkurlarının güvenliği ve çocukların keyifli vakit geçirmeleri kadar çok önem verdiğimiz bir şey var : Animatör desteği. Özel olarak eğitilmiş animatörlerimiz, yarışmanın başından sonuna kadar sunucu önderliğinde çocuklarımızın yanlarında yer alıyorlar. Oyun öncesi çekiliş, yarışma esnasında çocukları parkurlarda yakın takip etme, takımlar arasındaki rekabet coşkusunu keyifli bir şekilde artırma, oyun sonrası ödül verme gibi çeşitli görevleri var animatörlerimizin. Sunucumuz da mikrofonla oyunu canlı olarak anlatıyor ve yarışmacıları yönlendiriyor, izlenmeye değer bir aksiyon katıyor yarışmalara. Siz yetişkinlerimizin bu heyecana kayıtsız kalacağınızı sanmıyoruz elbette. Parkurlarda çocuğunuzdan sonra sizi göreceğimizden eminiz. Kazanmak, yarışmak ruhumuzda var ne de olsa 🙂

Bahçe Doğum Günü Organizasyonu İçin Tercih Edebileceğiniz Hizmetler

Survivor temalı doğum günü partileri sadece oyundan ve yarışmalardan ibaret olmamalı elbette. Çocuğunuzun bu mutlu gününde arkanıza yaslanıp çocuğunuzu izlemek en keyiflisi olacaktır sizler için. Organizasyon firmaları her türlü hizmeti veriyor, tüm detayları sizler için düşünüyor, titizlikle planlıyorlar. Catering hizmeti de bunlardan biri. İkramsız doğum günü olmaz diyorsanız, barbekü ve mangal hizmetlerini bize bırakın. Ekibimiz servis elemanlarımızla, hem yiyecek hem de içeceklerinizin hazırlanmasından sunumuna kadar her şeyi sizin için yapsın.

Balon süsleme, sweet table ( şekerleme )masası, karşılama dekotaları, afişler, pinyata oyunları, palyaço, kostümlü karakterler, çizgi film maskotları, sihirbaz, jonglör gibi fikirler de bahçe doğum günlerinizi renklendirebilir, organizasyonunuzu farklı kılabilirsiniz. Farklı tema belirleyerek temalı partiler düzenleyebilir, İzmir Organizasyon ekibinden destek alabilirsiniz.