Canlı Heykeller
Canlı Heykeller

Yanına geldiğinde bile canlı mı yoksa heykel mi olduğu anlaşılamayan animatörlerdir. İzmir Organizasyon bünyesinde sağlığa zarar vermeyen malzemelerle özenle hazırlanan canlı heykelimiz, ayakkabısından saçına kadar baştan sona tek renge boyanarak adeta bir heykel görünümünü alır.

Organizasyonun türüne göre farklı şekillere bürünürler. Örneğin günün konsepti Ramazan etkinlikleri ise canlı heykelimiz elinde davul ve tokmağını tutarak saatlerce durabilir. Elinde tuttukları ya da üzerine giydikleri kostümlerde aynı şekilde tek renge boyanır. İsteğe bağlı olarak koreografiler değiştirilir, müzikle ya da çocuklarla ilgili olan bir etkinlikte canlı heykelimiz adeta bir müzik kutusu gibi davranabilir. Gösteri öncesi önüne koyulan kendisiyle aynı renkteki kutuya para atıldığında, saatlerce hareketsiz kalan canlı heykelimiz bir anda dans etmeye başlayıp ve kısa bir süre sonra yine eski haline dönebilir.

Gün geçtikçe organizasyonlarda ilgi odağı haline gelen canlı heykeller, cansız hayatlarıyla dikkat çekmeye devam edeceklerdir. Eğer sizler de doğum günü partilerinizde, AVM etkinliklerinde, okul şenliklerinde, piknik etkinliklerinizde ve daha nice özel gününüzde konuklarınızı eğlendirmek, farklılıklara imza atmak ve özel aktiviteler düzenlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin, canlı heykel rezervasyonunuzu yapalım.