Açılış organizasyonu, AVM’lerin, kurumların, kuruluşların, firmaların, mağazaların ve şirketlerin açılışlarında düzenlediğimiz etkinlik organizasyonudur. Açılış organizasyonu için gerekli olan tüm ekip, ekipman ve hizmetleri, her türlü açılış için ‘İzmir Organizasyon’ bünyesinde sağlıyoruz. Mekanın büyüklüğüne ve etki alanına göre ses sistemi, profesyonel ses sistemi, mikrofon ve sunucu hizmetleri; balon, bayrak ve flama süsleme hizmetleri, animatör, servis elemanı, host ve hostes temini, catering ekipmanları ve catering hizmetleri, piroteknik hizmetler, reklam ve tanıtım hizmetleri açılış organizasyonlarında verdiğimiz hizmetlerdendir.

İzmir Organizasyon olarak 12 yıldır özel ve kamu olmak üzere çeşitli açılışlar gerçekleştirdik. %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet misyonumuz, referanslarımız ise vizyonumuzdur. Verdiğimiz tüm hizmetler, profesyonel ekibimizce en ince ayrıntısına kadar planlanarak ve programlanarak gerçekleştirilmektedir.

Referans projelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda açılış organizasyonları fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz.

BACACAN OTEL AÇILIŞ ORGANİZASYONU

KONYALI BIÇAK ARASI AÇILIŞ ORGANİZASYONU

ÇETMEN MOBİLYA SOMA MAĞAZASI AÇILIŞI

KEBO AÇILIŞ ORGANİZASYONU