Yelken Kulübü'nde Evlenme Teklifi Organizasyonu
Yelken Kulübü’nde Evlenme Teklifi Organizasyon

Yelken Kulübü’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

İzmir’in mis gibi havasında, denizin romantik dalga sesleri eşliğinde, harika bir iskele atmosferinde evlilik teklifi yapmak isteyenler için ideal paket; Yelken Kulübü’nde evlenme teklifi organizasyonu. Karşıyaka Yelken Kulübü’nün iskelesinin doğal iskele ortamını en iyi şekilde değerlendiriyoruz. İskeleye boydan boya kırmızı halı sererek, etrafını kandil mumlarının titrek ışığının aydınlattığı eskitilmiş denizci feneri dekorlarıyla donatarak eşsiz bir yürüyüş yolu hazırlıyoruz. Bu yürüyüş yolu sizi dekoratif bir gazebo çadır altına kurulmuş iştah açıcı bir sofraya ulaştırıyor. Eş adayınız ile karşılıklı mum ışığında yemeğinizi yiyip, sohbet ederken en sevdiğiniz notalar yükseliyor. Bu notalar sevdiğinize özel olarak süslenip, hazırlanmış tekneden yükseliyor. Teknede açılmış “Benimle Evlenir misin?” pankartı ile diz çöküp bu harika atmosferde evlenme teklifinizi ediyorsunuz. Sevdiğinizin yüzündeki şaşkınlıkla karışık mutluluğu ve, her anınızı fotoğraf ve kamera kaydına alıyoruz. Bu özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz.

Yelken Kulübü’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Eş adayınıza romantik bir yemeğe çıkmayı teklif edin. Yelken Kulübü’nün eşsiz atmosferinde yemek yemek için geleceğinizi sansın. Beraber Yelken Kulübü’ne geldiğiniz anda sizler için hazırladığımız, her köşesini süslediğimiz iskeleyi gördüğünüzde büyüleneceksiniz. Eş adayınız ile el ele kırmızı halıda yürümeye başlayacaksınız. En romantik notalar sizin için yükselecek. Sizin yürüyüşünüz ile senkronize bir şekilde ateşlenen yer volkanları gecenizi ışıl ışıl aydınlatacak. Hemen yanı başınızda sevdiğiniz ve sizin fotoğraflarınız ile süslenmiş bankı fark etmemeniz imkansız. Denizci fenerlerinin nostaljik havasında yürüyüşünüzü, dekoratif gazebo çadırın altında sizin için hazırlanmış masa ile sonlandıracaksınız. Masa en lezzetli atıştırmalıklar ve şampanya ile donatılmış olacak.

En güzel süsler ile renklendirilmiş masadan gözlerinizi alamayacaksınız. Sevdiğiniz ile koyu bir sohbete dalmışken denizden gelen romantik notalar ile onu şaşırtacaksınız. Müziğin geldiği yöne baktığında kırmızı uçan balonlar, tüller ile süslenmiş, “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartın açıldığı tekneyi görecek. İşte o an sizin sıranız. O anlamlı soruyu soracaksınız. “Evet” cevabını alacak ve sevdiğinize mutlulukla sarılacaksınız. Eş adayınızla karşılıklı şampanyanızı yudumlayacaksınız. Bu kadar mı? Tabii ki değil. Sevdiğiniz ile birlikte İzmir’in muhteşem manzarası eşliğinde bir tekne turu yapacaksınız. Tekne de sizler için en güzel şekilde süslenmiş olacak. Teknenin içinde de sizi bekleyen iştah açıcı bir masa olacak. Şampanyanızı yudumlamaya ve eş adayınızla bu mutlu günü kutlamaya burada, İzmir’in harika deniz manzarası eşliğinde devam edeceksiniz. Bizler de her anınızı fotoğraflamaya ve kamera kaydına almaya devam ediyor olacağız.

Yelken Kulübü’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

  • Özel Dekor ve Süsler: Cam fanuslar, kırmızı taşlar, fotoğraflarınızın bulunduğu çerçeveler, boncuklar, kalp şekilli süsler, strafor harfler, kandil lambaları, çiçekler, mumlar, denizci fenerleri.
  • Ses Sistemi İle Özel Şarkınız ve Jeneratör: Profesyonel ses sistemi, size özel seçilmiş müzikler. Elektrik enerjisi, uzak bir köşeye kurulmuş jeneratör ile sağlanır.
  • Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları: Yer volkanlarının iki çeşidi bulunuyor. Manuel olanlar el ile yakılıyor. Fakat biz özellikle uzaktan kumandalı olanı tercih ediyoruz. Yer volkanlarının ateşlenme anını sizin yürüyüşüne senkronize olarak ayarlayabiliyoruz. Uzaktan müdahale ile yakıldığı için video çekimi sırasında kamera açışına girerek oluşabilecek kötü görüntüye engel olmuş oluyoruz.
  • Masa ve Kırmızı Halı: Çeşitli atıştırmalık ve özel bir dekor ile süslenmiş yemek masası. Bu masaya giden yolda, üzerinde yürürken kendinizi özel hissedeceğiniz kırmızı halı.
  • Uçan Balon ve Pankart: Teknenin içini uçan balonlar ile süslüyoruz ve ayrıca gökyüzüne bırakmanız için size uçan balonlar veriyoruz. Teknemizde kocaman bir “benimle evlenir misin?” yazılı bir pankart açıyoruz.
  • Şampanya ve Kadehler: Hem iskelenin üzerinde hazırladığımız masada hem de teknedeki masada olmak üzere iki adet şampanya ve kadehler olacak.
  • Profesyonel Kamera Kaydı: Bu iş için özel bir ekiple çalışıyoruz. Videoların istenenen kaliteye ulaşması için özel bir çaba sarf ediyoruz. Organizasyonun en başından sonuna kadar her anınızı kaydediyoruz.
  • Fotoğraf Çekimi : Organizasyon boyunca doğal takip fotoğraflarınızı hd kalitesine sahip fotoğraf makineleri ile çekiyoruz. En özel anlarınızı yakalamaya gayret ediyoruz. Daha sonra bu fotoğrafları size teslim ediyoruz.
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip: Organizasyon sırasında çektiğimiz görüntüleri montajlayarak size özel bir video klip haline getiriyoruz ve daha sonra size teslim ediyoruz.
  • Tekne Kiralama: Anlaşmalı olduğumuz lüks yelkenli teknelerimiz ile hizmetinizdeyiz.
  • Işıklandırma: Gazebo çadırımızın üst tarafına tam ortaya yerleştirdiğimiz şık bir avize ile yemek masanızı ışıklandırıyoruz.

*Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi paket içeriğinde saydığımız tüm hizmetler pakete dahildir. İçerikte bulunan hizmetler için ekstra bir ücret talep edilmez. Pakete ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Paket içeriğine eklemek istediğiniz hizmetler ekstra ücrete tabidir.

https://www.youtube.com/watch?v=dMPxbFPqPz8