YDS Academy Bahar Şenlik Organizasyonu

YDS Academy Bahar Şenlik Organizasyonu, her sene 1 Mayıs tarihinde İzmir Organizasyon’un deneyimli ekibi tarafından üstlenen ve artık gelenek haline gelmiş bir organizasyondur. Gençlerin gönüllerinde eğlendikleri bu seferki bahar şenliği organizasyonu için Balıkesir’deyiz. Oldukça büyük bir alanda, temiz hava eşliğinde eğlencenin tavan yaptığı bir organizasyon gerçekleştirdik. Enerjisi bol müzikler ve birbirinden çekişmeli yarışmalar ile organizasyonumuzu tamamladık.

YDS Bahar Şenlik Organizasyonu Yarışmalar

YDS Academy bahar şenlik organizasyonu sırasında birbirinden eğlenceli yarışma ve oyunlar düzenlendi. Öncelikle öğrencilerin isimleri kaydedildi ve takımlara ayrıldılar. Takımlar birbirlerine karşı yarıştılar.

Öğrenciler, organizasyon alanına kurulan tüm şişme oyun parkurlarında tek tek yarıştılar. Birinci olan takımlar madalya ve kupalarını ödül töreni ile teslim aldılar. Şenlik organizasyonu boyunca Dj’imiz enerjisi bol müzikler ile tüm katılımcılar motivasyon sağladı.

Sumo güreşi oyun parkuru ile müsabakalar başladı. Bungee run parkurunda var gücüyle koşan öğrenciler tatlı bir rekabete tutuştular. Şut becerisinde en çok golü atıp en çok puan toplama yarışına girdiler. Gladyatör oyun parkurunda tam bir Spartacus’a dönüşüp eğlencenin dozunu daha da artırdılar.

En son İzmir Organizasyon ekibine karşı YDS Academy öğrencileri, halat çekme yarışında kıran kırana bir mücadeleye girdiler. Halat çekme yarışının galibi İzmir Organizasyon ekibi de ödül töreninde yerlerini aldı.

YDS Bahar Şenlik Organizasyonu Bitmeyen Eğlence

Eğlence son hız devam ediyordu. Yarışmalar oldukça çekişmeli bir şekilde devam ederken DJ enerjisi bol müzikleri ile coşturuyordu. Oyunların sonunda kazananlar belirlendi ve ödül töreni ile madalya ve kupalarına kavuştular.

Yarışmalar sona erdi fakat eğlence son bulmadı tabii ki. Şişme oyun parkurlarında eğlenmeye devam etti öğrenciler. Canlı langırtta çok çekişmeli bir maç başladı bu defa. Maçın sonunda da alanı doldurdu tüm herkes. Ekibimiz ve tüm YDS Academy ekibi, DJ’imizin özenle seçtiği müzikler ile dans ettiler.

Tüm gün boyunca yarışmalar sırasında ekipleri coşturan ve onlara motivasyon sağlayan sunucumuzdan da bahsetmemek olmaz. Sempatik tavırları ve ince esprileri ile herkese keyifli dakikalar geçirtti.

Eğlencenin dozunun her dakika arttığı 10. Geleneksel 1 Mayıs YDS Academy Bahar Şenliği de bu sene böyle geçti. Önümüzdeki yıllarda daha da artan bir eğlence anlayışı ve enerji ile görüşmek üzere YDS Academy ailesi.