Ürkmez Sahili Evlilik Teklifi Organizasyonu
Ürkmez Sahili Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ürkmez Sahili Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ferhat Bey hayatının en önemli kararını verdiğinde yardıma ihtiyaç duymuş ve İzmir Organizasyon ailesine gelmişti. Kız arkadaşı Meryem Hanım’e evlilik teklifi edecekti. Kusursuz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek istiyordu. Hemen birlikte fikir alışverişlerinde bulunup nasıl bir organizasyon yapacağımızı düşünmeye başladık. Ve planlamamızın sonunda Gümüldür Ürkmez sahilinde evlilik teklifi organizasyonu yapacaktık. Ferhat Bey bu sürpriz evlilik teklifi organizasyonu tarihini seçerken özel bir şeye dikkat etmişti. Aynı zamanda kız arkadaşı Meryem Hanım’ında doğum günüydü.

Sahilde En Özel An İçin Hazırlıklar Başladı

Sahili çiftimize hazırlamak için ekibimizle birlikte erken saatlerde Gümüldür – Ürkmez’e gittik. Organizasyonumuz için belirlediğimiz plajda kuruluma başladık. Sahile ilk geldiklerinde geçecekleri çiçekli beyaz kapımız, sahil boyu serdiğimiz kırmızı halı, yanlarında denizci fenerleri ve yer volkanları , çiftimizin isimlerini ve bu özel tarihi içeren yönlendirme tabelaları, çiftimize özel hazırladığımı gazebo ve masamız Ürkmez sahilininin havasını birden değiştirmişti. Ekibimiz bu sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hazırlıklarını tamamladılar ve çiftimizi beklemeye başladık. Hiç bir şeyden haberi olmayan Meryem Hanım sahile geldiğinde ve uçan balonları aldığında yaşadığı şaşkınlık, mutluluk gözyaşları dökmesine engel olamadı. Ürkmez kasabasının cana yakın halkı ise bu mutlu anlara ortak oluyorlardı. Profosyonel fotoğraf ve video çekimi eşliğinde kırmızı halıdan yürümeye başlayan çiftimizin mutluluğu tarif edilemezdi.Çiftimiz için hazırladığımız romantik masanın önüne geldikleri zaman ise o büyük an gelmişti. Dizleri üstünde çöken Ferhat Bey o güzel cümleyi kurup sonunda ‘Evet’ cevabını aldığında ise herkesi tekrar büyük bir mutluluk kaplamıştı.

Mutluluktan Yerlerinde Duramayan Çiftimiz Görülmeye Değerdi

Çiftimiz öylesine mutlulardı ki kendileri için özel olarak hazırlamış olduğumuz masaya oturamadılar. Kırmızı halı üstünde, yönlendirme tabelalarında, çiçekli giriş kapısında kısacası sahilin her noktasına adım atıp bu en özel akşamı ölümsüzleştiriyorlardı. Birbirlerinin ellerini bir an olsun bırakmadan her an fotoğraf çekiliyorlardı. Bizler ise bu özel evlilik teklifi organizasyonu nun her anına tanıklık etmekten mutluluk duyuyorduk.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Çifte Mutluluk Yaşattı

Çiftimiz bu anları ölümsüzleştirmeye devam ederken Meryem Hanım’a doğum günü sürprizi yapmak için tüm arkadaşları ellerinde pastayla çiftimize doğru doğum günü parçası eşliğinde yürümeye başladılar. Arkadaşlarını ellerinde pastayla gören Meryem Hanım ise ikinci sürprizini yaşıyordu. Tekrardan mutluluk göz yaşlarına boğuluyordu. Bütün arkadaşlarıyla birlikte çiftimiz en güzel dakikaları geçiriyorlardı. Bu güzel çiftimize bizler de İzmir Organizasyon ekibi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz