Temel atma töreni organizasyonu için, doğru firma arayışındaysanız, İzmir Organizasyon firması, size çözüm ortağı olabilecek profesyonel bir firma. Anahtar teslim hizmet yapan organizasyon firması, tüm detayları sizin için planlıyor ve organize ediyor.

2004 yılından bu yana açılış organizasyonu, AVM etkinlikleri, kokteyl organizasyonu gibi çeşitli organizasyonlar gerçekleştiren İzmir Organizasyon, firmanızın ve markanızın en iyi şekilde temsil edilmesini sağlıyor.

Temel Atma Töreni Organizasyonu İçin Nasıl Bir Planlama Yapmalısınız?

Temel atma töreni organizasyonları, firmanızın veya markanızın hedef kitlenize duyurulması için en önemli organizasyonlardan biridir. İzmir Organizasyon organizasyon yöneticileri, organizasyonu yapacağınız mekana, firmanıza ve marka konseptinize uygun etkinlik, aktivite ve ekipman yönetiminizi yapıyor.

Organizasyon firması www.izmirorganizasyon.com sayfasında, temel atma töreni organizasyonu ile ilgili görselleri ayrıntılı olarak paylaşıyor, detaylardan bahsediyor.

  • Ekipman Kiralama : Kırmızı halı ve yürüyüş yolu dekorları ile bir yürüyüş yolu oluşturmak temel atma töreni organizasyonu için önemli. İzmir Organizasyon firması, kırmızı halı kiralama, yürüyüş yolu dekoru kiralama, bariyer kiralama gibi ekipman kiralama ihtiyacınızı karşılıyor. Aynı zamanda profesyonel ses sistemi, ses sistemi, kürsü, masa, sandalye, bistro masa, protokol masa ve sehpası, çadır, gölgelik, ışık ve sahne kiralama ihtiyaçlarınızın tamamını da organizasyon firmasından kiralayabilir, temel atma töreni organizasyonu için A’dan Z’ye, anahtar teslim bir hizmet alabilirsiniz.
  • Ajans Hizmetleri : Hostes, host ve manken karşılamasının bu tür organizasyonlara büyük katkısı oluyor. Hem protokol hem de konuklarınızın karşılanması ve yönlendirilmesi için, İzmir Organizasyon işinin ehli host, hostes ve mankenlerle profesyonel bir ajans hizmeti veriyor.
  • Fotoğraf ve Video Çekimi : Firmanın profesyonel prodüksiyon ekibi, temel atma töreni organizasyonunuzu baştan sona fotoğraf ve video kaydına alıyor. Organizasyonun sonunda ise size, firmanıza ve markanıza özel olarak kurgulanmış bir video klip teslim ediyorlar. İşletmenizin, firmanızın ya da kuruluşunuzun gelecek dönem kampanyaları, kuruluş yıl dönümleri için kullanabileceğiniz bir reklam filmi alternatifi oluyor aynı zamanda.
  • Süsleme Hizmetleri : Mekanın zincir balon süsleme, papatya balon süsleme, dikme balon süsleme, balon kapı tak süsleme ihtiyaçlarını organizasyon firması kaliteli ekipmanları ve profesyonel hizmet anlayışıyla karşılıyor. Aynı zamanda kürsü, masa, sandalye, bistro masa ve protokol masalarının çiçek, tül, kumaş ve balon süsleme yöntemiyle süslenmesi seçeneklerinizden olabilir.
  • Havai fişek ve Pyro Teknik Hizmetler : Havai fişek ve pyro teknik hizmetler konusunda eğitimli bir ekibe sahip olan İzmir Organizasyon firması, havai fişek atışı dışında gazlı konfeti atımı, yer volkanları hizmetleri de veriyor.
  • Catering Ekipmanı ve Catering Hizmeti : Konuklarınıza atıştırmalık ikramlar ve içecek sunumu yapmak için, İzmir Organizasyon ve profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasından sunumuna, servisinden dağıtımına kadar tüm catering hizmeti, catering ekipmanları da dahil olmak üzere organizasyon firması tarafından veriliyor.
  • Protokol ve Tribün Hizmeti : Protokol ve tribün için masa kiralama, koltuk kiralama, sandalye kiralama ve sehpa kiralama hizmetleri için organizasyon firmasından destek alabiliyorsunuz. Ayrıca protokolle yakın olarak ilgilenen organizasyon firması görevlileri de firmanızı temsil ediyorlar.

Temel atma töreni organizasyonu fiyatı, temel atma töreni organizasyonu hizmetleri gibi konularda merak ettiklerinizi öğrenmek için İzmir Organizasyon’un www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Telefonla ulaşmak için de, 0232 421 5000 numarasından firmanın müşteri temsilcilerine direkt olarak ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.