Alışılagelmiş doğum günü partileri artık geçmişte kaldı. Teknolojinin ve çağın etkisiyle, günümüz çocuklarının hayata bakış açıları artık daha farklı. Daha fazla bilgiye daha kısa sürede erişebiliyor, dünyadaki gelişmeleri de aynı oranda takip edebiliyorlar. Hal böyle olunca organize edilen doğum günü partilerinin ve kutlama partilerinin de konseptleri değişti. Yeni akım ‘ temalı parti organizasyonu ‘, yaratıcı fikirlere sahip olan ve sürekli yeniliği hedefleyen İzmir Organizasyon’un genç kadrolu ekibiyle, eğlenceli ve keyifli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

İzmir Organizasyon’dan Temalı Parti Organizasyonu Uygulamaları

Temalı parti organizasyonunun; çizgi film karakterleri, masal kahramanları, Disneyland karakterleri ve bilim kurgu filmlerinin karakterleriyle, organizasyon sektörüne girdiğini anlatıyor firma kurucusu Uğur Candan. Animasyonda iddialı olan ekibiyle, müşterilerinin isteğiyle planladıkları ve kurguladıkları temalı partileri her geçen gün daha da ileriye taşıdıklarını görüyoruz.

İzmir Organizasyon’un Temalı Parti Organizasyonu Konseptleri

  • Star Wars Temalı Parti Organizasyonu : Stars Wars temalı karşılama dekotaları, film karakterlerinin yer aldığı stickerlarla süslenmiş sweet table (şekerleme masası), ışın kılıcı şekillerinde yapılan balon süslemeler, Star Wars film müzikleri, film karakterlerinin kostümlerini taşıyan profesyonel animatörlerle Star Wars filmini yaşatan İzmir Organizasyon’un bu teması güzel bir seçenek olabilir.
  • Cadılar Bayramı (Halloween Party) Temalı Parti Organizasyonu : İzmir Organizasyon, doğum günü kutlaması dışında bir parti organizasyonu yapmak isteyen müşterisine, yaratıcı bir etkinlik düzenlemiş. Korku temalı figürlerle ve dekoratif objelerle süslenen mekan, adeta korku filmlerini yaşatıyor. Animatörlerin makyajları, kostümleri ve dansları, Amerikan korku filmlerini aratmıyor. Müzikler ve yiyecekler de bu temaya uygun olarak sunuluyor.
  • Türk Gecesi Temalı Parti Organizasyonu : Türk kültürünü seven yediden yetmişe herkes için organize edilen bu parti organizasyonunda, tüm detaylar düşünülüyor. Nargileci, şerbetçi, limonatacı, macuncu, kahveci güzeli, kağıt helvacı gibi nostaljik satıcılar, yöresel kostümleriyle konuklarınıza ikramlar yapıyorlar. Mekanın dekorasyonu da Türk kültürüne uygun bir şekilde renkli tüller ve işlenmiş kumaşlarla yapılıyor. Yetişkinler için tercih edilen parti organizasyonunda, dansöz, zenne ve fasıl ekibi de ortamı renklendiriyor. Türk gecesi temalı parti organizasyonunu, farklı konseptte partiler organize etmek istediğiniz eşiniz, arkadaşlarınız veya aileniz için hoş bir sürpriz olarak değerlendirebilirsiniz.

İzmir Organizasyon, temalı parti ile ilgili fotoğraf ve videolarına, www.izmirorganizasyon.com sayfasında detaylarıyla yer vermiş. Fotoğraf ve videoları incelediğinizde İzmir Organizasyon’un temalı parti organizasyon fikirleri sizlerde de hayranlık uyandıracak.

İzmir Organizasyon Temalı Parti Organizasyonu Hizmetleri

İzmir Organizasyon’un yaratıcı ekibinden organizasyon planlaması ve yönetimi desteği alabileceğiniz gibi, sadece ihtiyaç duyacağınız hizmetleri dei firmadan temin edebiliyorsunuz. Ekipman kiralama, catering hizmeti, havai fişek ve pyroteknik hizmetler ve animasyon hizmetleri için de İzmir Organizasyon, parti organizasyonlarınızda size çözüm ortaklığı yapıyor.

Yukarıda belirtilen hizmetleri, organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 5000 numaralı telefondan ulaşıp, temalı parti organizasyon fikirleri ve temalı parti organizasyon fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.