Organizasyonlarınızı daha ilgi çekici kılan, organizasyon mekanınızı güzelleştiren yollardan biri süsleme hizmetleri. Organizasyon gerçekleştireceğiniz, konuklarınızı davet ettiğiniz mekanın süslenmesi için, organizasyon firmaları yardımınıza koşuyor. Açılış organizasyonları, doğum günü organizasyonları, düğün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonları gibi etkinliklerinizde çeşitli süsleme teknikleri konusunda işinin ehli olan organizasyon firmalarına başvurabilirsiniz. İzmir Organizasyon firması da, süsleme hizmetleri alanında profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

İzmir Organizasyon Ne Çeşit Süsleme Hizmetleri Veriyor?

Organizasyonun türüne ve sizlerin isteğinize göre, İzmir Organizasyon firması çeşitli süsleme teknikleri kullanıyor. Her türlü organizasyonda kullanabileceğiniz süsleme hizmetleri için, firmanın sizin için sunduğu birçok seçenek var.

Balon Süsleme Hizmeti

  • Zincir Balon Süsleme : İki ya da üç renkte balonun birbirine zincir gibi bağlanarak örülmesiyle yapılan balon süsleme hizmetidir. Çoğunlukla açılış organizasyonları, AVM etkinlikleri, indirim ve kampanya dönemlerinde kullanılan süsleme tekniğidir. Mağazaların ya da işletmenin kapı girişine, tabela etrafına veya işletmenin bulunduğu sokağa yapılabilir. Hedef kitlenin ilgisini çeken, şık bir balon süsleme tekniğidir.
  • Papatya Balon Süsleme : Organizasyon firması 2 şekilde papatya balon süslemesi yapıyor. 4’lü ve 8’li papatya balon süsleme. Balonlar papatyayı andıran şekillerde bir araya getiriliyor. Hem iç hem de dış mekanda, açılış organizasyonları, doğum güün organizasyonları, AVM etkinlikleri gibi birçok alanda kullanılan bir balon süsleme tekniği.
  • Kapı Tak Balon Süsleme : Ters ‘U’ şeklinde yapılan balon süsleme tekniği. Açılış organizasyonlarında işletmenin kapısına yapılabildiği gibi, aynı zamanda düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi organizasyonlarda, mekanın girişinde tercih edebiliyorsunuz.
  • Uçan Balon Süsleme : Çeşitli boyutlarda balonlar helyum gazıyla şişirilerek mekana göre süsleme tekniği kullanılıyor.
  • Özel Şekillerde Balon Süsleme : Organizasyonun türüne göre, İzmir Organizasyon ekibi, çeşitli şekillerde balon süsleme yapıyor. Örneğin; dev nazar boncuğu balon süslemesi, sarı, mavi ve beyaz renkte balonların zincir balon süsleme tekniğiyle bir araya getirilmesi ile yapılıyor. Sünnet organizasyonlarında, nazar boncuğu şeklinde balon süslemeden yararlanabilirsiniz. Sevgililer günü etkinliği, evlilik teklifi organizasyonu ya da yıl dönümü etkinliklerinde firmanın kırmızı kalp balonlarla yaptığı dev kalp balon süsleme hizmetini tercih edebilirsiniz. Ya da doğum günü organizasyonları, düğün organizasyonları gibi etkinliklerinizde harf balon süsleme tekniğini tercih etmeniz seçenekleriniz arasında olabilir.

Tül Süsleme Hizmeti

Düğün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonları ve mezuniyet organizasyonları gibi etkinliklerde firmanın sağladığı tül süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sandalye, masa, kapı girişi gibi yerlere yapılan tül süsleme, mekanın havasını bir anda değiştirebiliyor.

Çiçek Süsleme Hizmeti

Organizasyonun türüne göre, iç mekan ya da dış mekanda firma çiçek süsleme hizmeti veriyor. Örneğin; düğün organizasyonları, açılış organizasyonları gibi etkinliklerde kürsü çiçek süsleme, fanus içi çiçek süsleme gibi süsleme hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz.

Dekoratif Objeler Kullanılarak Yapılan Süsleme Hizmeti

İzmir Organizasyon firması, her türlü organizasyona özel olan süsleme ekipmanına sahip. Örneğin, evlenme teklifi organizasyonlarında, balon süsleme, tül süsleme ve içek süsleme dışında, romantik dekoratif objeler kullanıyor. Kumsalda evlenme teklifi organizasyonunda saman rafya süslemeleri, deniz kabukları ve istiridyeler, eskitilmiş denizci fenerleri ve kandil lambaları kullanılıyor. Restoranda evlilik teklifi organizasyonunda ise, büyük ‘Benimle Evlenir Misin’ harfleri, romantik şamdanlar ve kalp süsler kullanılıyor.

İzmir Organizasyon süsleme hizmetleri ile ilgili detayları, merak ettiklerinizi fotoğraf ve videolarıyla birlikte www.izmirorganizasyon.com sayfasında paylaşıyor.

İzmir Organizasyon firması ve balon süsleme hizmeti fiyatları, tül süsleme hizmeti fikirleri hakkında bilgi almak için ise, firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyarete edebilirsiniz. Ayrıca firmanın müşteri temsilcileri 0232 421 5000 numaralı ofis telefonlarından sizlere yardımcı oluyor.