Alışılmış doğum günü organizasyonları, artık yerini farklı konseptlere ve temalı partilere bıraktı. İzmir Organizasyon firması da, her yaş grubuna hitap eden Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu fikrini ortaya çıkardı. Çocukların ve hatta ebeveynlerin bile çok keyif aldığı, adrenalin dolu bir aktivite için, İzmir Organizasyon sizlere eşsiz bir organizasyon fırsatı sunuyor.

İzmir Organizasyon firmasının sahibi Uğur Candan, doğum günü organizasyonları, temalı parti organizasyonları, sünnet organizasyonları gibi etkinliklerde, survivor temalı organizasyonun çok sık tercih edildiğini söylüyor.

İzmir Organizasyon www.izmirorganizasyon.com sayfasında survivor temalı doğum günü organizasyonu fotoğraflarına ve videolarına yer vermiş. Dilerseniz ayrıntılarına buradan ulaşabilir, fikir alabilirsiniz. Ayrıca firmanın www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalından da survivor temalı parti organizasyonu video kliplerini izleyebilirsiniz.

Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu Nedir, Nasıl Oynanır?

Survivor temalı doğum günü organizasyonu, hayatta kalma oyununun, eğlence dünyasına yansımış hali. Organizasyonun konukları birer yarışmacı oluyor, ebeveynlerse birer jüri ve izleyici.

İzmir Organizasyon’un bu aktivite için özel olarak tasarladığı parkurlar var. Oyun her geçen gün organizasyon firması tarafından yenileniyor ve geliştiriliyor. Çocuk yaş gruplarına göre, parkurlar belirleniyor. Örneğin küçük yaş grubu için firmanın belirlediği 5 adet parkur kullanılırken, daha büyük yaş grupları için 10 adete kadar parkur kullanılabiliyor.

Oyun için öncelikle takımlar belirleniyor. Yarışmacılar özel olarak tasarlanmış tişört, dizlik, dirseklik ve kask kullanıyorlar. Oyun alttan ve üstten geçmeli parkurla başlıyor. Denge oyunları, hafıza oyunları, isabet oyunları, hız oyunları ve dikkat oyunlarının yer aldığı parkurlarla devam ediyor. Son parkuru geçen ve takım flamasını önce alan takım puan alıyor. Yarışmanın sonunda galip gelen takıma ödüller ve madalyalar veriliyor.

İzmir Organizasyon, takımlardaki düzeni ve yarışmacıların güvenliğini sağlamak için, her 2 takım için de en az 1’er adet sivil animatör görevlendiriyor. 2 adet animatör ise parkurların başında bulunuyor. Organizasyonun en eğlenceli faktörü ise, animatör sunucunun anonsları. Sunucu, yarışmayı başlatıyor, yarışmacıları yönlendiriyor, zaman zaman takımlar arasında rekabetin artmasını sağlıyor.

Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu İçin İzmir Organizasyon’un Verdiği Diğer Hizmetler

    • Ekipman Kiralama : Masa kiralama, sandalye kiralama, çadır kiralama, gölgelik kiralama, catering ekipmanı kiralama, ses sistemi kiralama gibi hizmetleri İzmir Organizasyon firmasından temin edebiliyorsunuz.
    • Catering Hizmeti : Barbekü ve mangal, piknik ikramları, kokteyl ikramları gibi hizmetleri, içecek sunumu, catering ekipmanları ve servis elemanları ile birlikte firma sizin için temin ediyor.
    • Fotoğraf ve Video Çekimi Hizmeti : Profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti için de firmadan destek alabiliyorsunuz.
    • Süsleme Hizmetleri : Çeşitli şekillerde ve figürlerde balon süsleme hizmeti, uçan balon süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme ve dekor hizmetlerini de İzmir Organizasyon size sunuyor.

Survivor temalı doğum günü organizasyonu fikirleri, survivor temalı doğum günü organizasyonu fiyatları ile ilgili bilgi almak için İzmir Organizasyon’un www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca firma müşteri temsilcilerine ulaşmak için de 0232 421 5000 numaralı telefonu arayabilir, organizasyon planınızı ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.