Survivor Temalı Doğumgünü Organizasyonu

Her yıl olduğu gibi bu yıl da doğum günü organizasyonu için bizi tercih eden sevgili müşterimizin oğlunun bu özel gününde çocukların gönüllerince eğlenmesini esas aldık. Survivor temalı doğum günü organizasyonu için erken saatlerde gittiğimiz Hisarevleri’nde parkurun kurulacağı alanda ufak bir keşif yaptıktan sonra kurulum için çalışmaya koyulduk. Survivor parkuru , ses sistemi ,Dj ,sunucu ve çadırımız hazır olduğunda ise geriye sadece günün kahramanı sevgili Deniz’in arkadaşlarını beklemek kalmıştı.

Doğum günü Organizasyonu Adeta Yarışmaya Dönüştü

Minik Deniz’in arkadaşları aileleriyle birlikte doğum günü organizasyonuna katılmaya başlamışlardı. Survivor parkurumuzda hazır bir şekilde katılımın bitmesini ve oyuna başlamayı bekliyorduk. Bu arada ise çocuklar yanlarında getirdikleri su tabancalarıyla birbirlerini ıslatmaya başlamışlardı bile. Saat 14:00 sularında katılımın tamamlanması ile iki ayrı Survivor takımı oluşturuldu. Mavi takım ve Kırmızı takım. Her iki takımın başında da ekibimizden birer takım kaptanı ve parkurda çocukların güvenliğini sağlayacak birer yardımcı koç bulundurduk. İlk olarak günün kahramanı kırmızı takımdan Deniz ve rakip olan mavi takımdan bir arkadaşı ile bu kıyasıya mücadeleyi başlattık.Karşılıklı ufak atışmalar ve takıma destek amacıyla yapılan tezahüratlar eşliğinde mücadele devam etti. 10.sayıda bitecek olan parkurun sonlarına doğru rekabet iyice arttı ve mücadele 10-10 olana kadar devam etti. Beraberlikle sonuçlanan Survivor parkurunda şampiyonu belirlemek adına minikler için havuz oyunu kuruldu.

Anne – Oğul Mücadelesi Doğum günü Organizasyonuna Heyecan Kattı

Yeni mücadele başlamadan önce doğum günü kahramanına annesi tarafından parkurda birlikte yarışma teklifi geldi. Bütün misafirlerin coşkulu katılımı ile başlayan bu tatlı çekişmenin galibi ise Deniz’in annesiydi. Anne – oğul’un bu tatlı rekabeti görülmeye değerdi. Şampiyonu belirlemek adına havuzda kurulan oyunda her iki takımdan birer kişi aynı anda havuzun karşısına yüzerek ellerindeki balonu görevli arkadaşımıza teslim etmesi gerekiyordu. Yarışmacılar karşı tarafa varma çabasında iken rakip oyuncular da su tabancaları ile yarışmacılar engel olmaya çabaladı. Kıyasıya devam eden mücadelede galip gelen takım Deniz’inde içinde olduğu kırmızı takım olmuştu. Doğum günü organizasyonu oyunların bitiminde bütün çocukların havuza atlamasıyla tüm eğlencesiyle devam etti.

Doğum günü Organizasyonu Pastası Kesilirken Deniz’in Mutluluğu Görülmeye Değerdi

Bütün oyunların sonuna geldiğimizde ise Deniz’in doğum günü organizasyonu şarkısı eşliğinde pastası geldi. Tüm arkadaşları ve sevdikleriyle birlikte pastanın başına geçen Deniz bir dilek tutup ailesi ve tüm arkadaşlarıyla birlikte pastasını üfledi. Ardından yine hep birlikte hatıra fotoğrafları çekildiler. Günün sonunda ise minikler partiden ayrılırken hem yorgun hem de çok mutlulardı. Bu survivor temalı doğum günü organizasyonu için en çok mutlu olan isim ise tabi ki Deniz oldu.