Her organizasyonda olduğu gibi ebeveynler için sünnet organizasyonu fikirlerinin farklı ve özenli olması çok önemli. Uzun yıllardır organizasyon sektöründe aktif olarak gördüğümüz İzmir Organizasyon da, yenilikçi ve orijinal fikirleriyle, ebeveynlerin üzerinden büyük bir yük alıyor. Sünnet organizasyonunuzu A’dan Z’ye planlıyor ve organize ediyor.

İzmir Organizasyon’la Gerçekleştirebileceğiniz Çeşitli Sünnet Organizasyonu Fikirleri

  • Sirk Temalı Sünnet Organizasyonu : İzmir Organizasyon’un sirk temalı sünnet organizasyonları çok sık tercih ediliyor. Adeta bir sirk havasının işlendiği sünnet düğünü organizasyonunda, çeşitli eğlence parkurları oluyor. Organizasyonun yapılacağı mekan çeşitli bölümlere ayrılıyor. Karaoke, DJ, parti, oyun, animasyon, yemek ve sahne gösterileri gibi oda ya da bölüm olarak ayrılan aktivite ve etkinliklere, eğer küçük yaş grubu da olacaksa uyku odasına bile yer veriliyor. Böyle bir konsept, fazla sayıda profesyonel animasyon ekibiyle birlikte gerçekleştiriliyor tabi. İzmir Organizasyon’un eğitimli ve tecrübeli animatörleri, sirk temalı kostümlerle, programa göre çocukları oyun ve gösteri alanlarına doğru yönlendiriyorlar. Program karaoke partisiyle başlıyor. Hemen ardından, sahne gösterileri için çocuklar ayrı bir bölüme alınıyor. Hip hop dans grubu, akrobasi dansçıları, sihirbaz ve jonglör, sırayla etkinliklerini gerçekleştiriyorlar. Sahne gösterilerinin ardından animasyon sunucusu, animasyon ekibiyle gösterilerine başlıyor. Tüm programı yönetmekten sorumlu olan sunucu, sahne gösterilerinin ardından çocukları profesyonel DJ ve ekipmanının bulunduğu parti odasına yönlendiriyor. Tüm bu programın arasındaki geçişler de İzmir Organizasyon tarafından düşünülüyor. Pamuk şeker, pop corn (patlamış mısır), kağıt helva gibi animasyon yiyecekleri ve langırt, sanal gerçeklik gözlüğü gibi aktivitelerle sirk temalı sünnet organizasyonunuz zenginleştiriliyor. Sirk temalı sünnet organizasyonunun en ilgi çekici detaylarından biri ise balon süsleme. İzmir Organizasyon ve ekibi, sirk temasına uygun çeşitli figürlerde ve renklerde balon süslemesi yapıyor. Sirk temasına uygun müzikler de organizasyonu tamamlıyor.
  • Yöresel ve Geleneksel Temalı Sünnet Organizasyonu : Geleneklerimizi yaşatarak bir sünnet düğünü yapmak isterseniz, İzmir Organizasyon size bu konuda da yardımcı oluyor. Sünnet tahtı, sünnet detayları süslemesi, nazar boncuğu şeklinde balon süslemeler, sünnet çocuğunu sünnet tahtında taşıyan efeler, halk oyunları gösterileri, nostaljik satıcıların olduğu animasyonlu yiyecekler ( pamuk şeker, pop corn, macuncu, limonatacı, şerbetçi, dondurmacı, kahveci güzeli gibi ) ve fasıl ekibi. İzmir Organizasyon bütçenize ve zevklerinize uygun, yöresel ve geleneksel sünnet töreni gerçekleştirmenizde çözüm ortağınız oluyor.
  • Animasyonlu Sünnet Organizasyonu : Palyaçolar, çizgi film maskotları, Disneyland karakterleri, masal kahramanları, tahta bacaklı adam, skyrunner, sihirbaz ve jonglör gibi animasyon ekibinin, animasyon sunucusu ile birlikte çeşitli etkinlikler ve aktiviteler yaptığı bir organizasyon türüdür. İzmir Organizasyon’un profesyonel animasyon ekibi, sosis balon, yüz boyama, halat çekme, sandalye kapmaca gibi yaş grubuna ve mekana uygun olarak belirlediği oyun ve aktivitelerle, çocuklarınıza dolu dolu bir animasyonlu sünnet düğünü yaşatacaklar.

İzmir Organizasyon sünnet organizasyonu ile ilgili fotoğrafları ve videoları www.izmirorganizasyon.com sayfasında detaylarıyla birlikte anlatmış. Sayfadaki görselleri inceleyip, organizasyon temaları ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

İzmir Organizasyon’un Sünnet Organizasyonunuz İçin Sağladığı Diğer Hizmetler

  • Ekipman Kiralama Hizmeti
  • Catering Ekipmanı ve Catering Hizmeti
  • Fotoğraf ve Video Çekimi Hizmeti
  • Havai Fişek ve Pyro Teknik Hizmetler

İzmir Organizasyon, sünnet organizasyonu fikirleri ve sünnet organizasyonu fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde paylaşıyor. 0232 421 5000 numaralı irtibat telefonlarıyla da, müşteri danışmanlarına ulaşabiliyorsunuz.