Sosis Balon ve Balon Katlama
Sosis Balon ve Balon Katlama

Sosis balon şişirildiğinde sosis şeklini alır, ismini bu şekilden almıştır. Sosis balonlar ile kılıç, köpek, çiçek, şapka ve daha farklı bir çok şekil yapılabilir. Yaratıcılığınızı konuşturarak birçok şekil üretmeniz mümkündür.

İzmir Organizasyon olarak animasyon hizmetlerimizin içerisinde bu hizmet de bulunmaktadır. Tüm çalışanlarımız çeşitli eğitimlerden geçiyorlar. Animatörlerimiz de bu eğitimleri almadan çalışmaya kesinlikle gönderilmiyor. Animatörlerimizin aldığı eğitimlerin içinde sosis balon şişirme ve balon katlama eğitimleri mevcuttur.

İzmir Organizasyon olarak uzun yıllardır bu işin içerisinde olmanın bize kattığı sorumluluk ile tüm ayrıntıları gözden geçiriyoruz. Animasyon ekibimizin eğitimleri de bu önemli ayrıntılardan biridir. Bir animatörde olması gereken tüm özellikleri barındırmalarına ve bilmeleri gereken her şeyi bilmelerine dikkat ediyoruz.

Organizasyonlarınızda davetlilerinizin en iyi şekilde zaman geçirmelerini sağlamakla sorumluyuz. Bu alanda birçok animasyon hizmeti sağlıyoruz. Balon katlama da bu hizmetlerden sadece biridir ve bu alanda da işini en iyi şekilde yapan animasyon ekibini bünyemizde bulunduruyoruz. Özellikle çocukların ilgisini çeken balonları, eğlenceli şekillerde katlayarak daha da ilgi çekici hale getiriyoruz.

Sosis balon – balon katlama ve daha çok çeşitli animasyon hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Memnuniyet garantisi veriyoruz.

Sosis Balon ve Balon Katlama Fotoğrafları