Şişme oyuncak kiralama, piknik organizasyonlarından doğum günü organizasyonlarına, açılış organizasyonlarından AVM etkinliklerine kadar birçok organizasyonda tercih ettiğimiz bir organizasyondur. Şişme oyuncak kiralama hizmeti ile merak ettiklerimizi, İzmir Organizasyon firmasından öğrendik. Firmanın organizasyonlarda kullandığı şişme oyun parkurlarını tek tek inceledik.

Şişme Oyuncak Kiralama Hizmeti İçin Şişme Oyuncaklar Nasıl Seçiliyor?

Şişme oyuncakların kullanılacağı organizasyon türü, organizasyon mekanının büyüklüğü, mekanın açık alan ya da kapalı alan mı olduğu, kişilerin yaş grubu gibi etkenler, şişme oyuncak seçiminde büyük öneme sahip. İzmir Organizasyon pazarlama departmanı ekibi, şişme oyuncak kiralama işini almadan önce, müşterilerine tüm bu soruları titizlikle yöneltiyorlar. Müşterilerin de taleplerine göre en uygun şişme oyun parkuru seçimi yapılıyor.

Örneğin eğer 3 yaşında bir çocuğunuz varsa, firma size top havuzu şişme oyun parkurunu önerirken, 7-8 yaş grubu için renkli kaydırak ya da kuleli zıpzıp gibi oyuncaklar önerebilir. Eğer festival ya da şenlik organizasyonu düzenliyorsanız, rodeo, saltro trambolin, tırmanma dağı gibi adrenalin dolu oyun parkurlarını tercih edebilirsiniz.

İzmir Organizasyon Firması Şişme Oyuncakların Güvenliğini Nasıl Sağlıyor?

Organizasyon firması, 3 yaş grubundan itibaren her yaş grubuna hitap eden şişme oyuncak kiralama hizmeti veriyor. Şişme oyuncakların kurulumunu titizlikle yapmak ve kullanıcıların güvenliğini sağlamak ise, firma için çok önemli.

  • Çeşitli yaş grupları için, farklı boyutlarda ve büyüklükte şişme oyuncaklarda, firmanın öncelikle dikkat ettiği problem ’elektrik sistemi’. Elektrik kablolarının gizlenerek kaybolmasını sağlıyorlar.
  • Ani elektrik kesintileri içinse, şişme oyun parkurlarının her birinde bulunan hava odaları güvenliği sağlıyor. Öncelikle hava odalarından yavaş yavaş boşalan hava, olumsuz durumların önüne geçmiş oluyor.
  • Eğer şişme oyun parkurları açık alanda konumlandırılmışsa, hava koşullarına göre, şişme oyuncaklar özel halatlar yardımıyla zemine sabitleniyor.
  • İzmir Organizasyon firması, kullanıcıların güvenliği için, parkurların başında en az 2 adet teknik personel ve yaş grubuna göre de animatör bulunduruyor.

İzmir Organizasyon firması, tercih ettiğiniz şişme oyun parkuru hizmetini, şişme oyuncak kiralama, nakliye ve kurulum hizmetlerinin de içinde bulunduğu paket hizmetle birlikte veriyor. İzmir Organizasyon firmasındaki şişme oyuncak çeşitlerini www.izmirorganizasyon.com sayfasında fotoğraf ve videolarıyla görebilirsiniz.

Organizasyon firması ile ilgili detaylı bilgi almak, şişme oyuncak fiyatları gibi bilgiler ise firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde yer alıyor. Ayrıca 0232 421 5000 numaralı telefonla da, İzmir Organizasyon müşteri danışmanlarına ulaşıp bilgi alabiliyorsunuz.