Şişme Maskotlar
Şişme Maskotlar

Şişme Maskotlar, hayvan ya da çizgi film karakteri  figürlerinin akü yardımıyla şişirilerek, animatör tarafından giyilerek kullanılmasıdır. Etkili bir reklam yolu ve eğlenceli bir görüntüsü olması sebebiyle sıklıkla tercih edilirler.

Kimi zaman Bugs Bunny, kimi zaman sevimli bir fil, bazen Micky Mouse, Minnie Mouse, bazen de sevimli bir palyaçodur. İlgi çeker, merak uyandırırlar.

İzmir Organizasyon olarak 2 türlü şişme maskot hizmetimiz mevcuttur. Bunlardan biri, şişme maskotun bir animatör tarafından taşınmasıdır. Profesyonel animatörümüz, şişme maskotun içine girer. Dans eder, yürür, broşür dağıtır. Çizgi film maskotlarına göre daha rahat taşınabilir. Yaz mevsimlerinde ya da sıcak mekanlarda önerilebilir. Diğeri ise, hazır olan şişme maskotun akü yardımıyla şişirilirek teşhir edilmesidir. Bir animatör tarafından taşınmazlar. Diğerlerine göre ebatları daha büyük olduğu için, bir insan tarafından taşınmasa bile dikkat çekerler.

Şişme maskotlar; okul, AVM, mağaza, dükkan açılışlarında ve etkinliklerinde, okul ve belediye şenliklerinde, tanıtım lansmanlarında, fuarlarda ve birçok mekan ve etkinliklerde kullanılabilirler.

12 yılı aşkın organizasyon ve reklam tecrübemizle ‘İzmir Organizasyon’ olarak, müşteri memnuniyeti, profesyonel, kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışını ilke edindik. Her geçen gün gelişen ve büyüyen ekibimizle her zaman daha yenisine ve yenisine imza atıyoruz. Birlikte çalıştığımız referanslarımız bizi güçlendiriyor. Siz değerli müşterilerimiz için daha yeni projeler geliştiriyoruz. ARGE ekibimizle aylık rutinde toplantılar organize ediyor, organizasyon dünyasını geliştirmeye ve değiştirmeye gayret ediyoruz.

‘İzmir Organizasyon’ olarak şişme maskot hizmetini, sadece İzmir’de değil, tüm Türkiye’de sunuyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla aynı anda her yerde olabilme kapasitesine sahip ekibimiz ve araçlarımızla istediğiniz şişme maskot hizmetini ayağınıza getiriyoruz.

Şişme Maskotlar Fotoğrafları