Şenlik organizasyonu düzenleyen okullar, kurumlar ve kuruluşlar sıra dışı etkinlikler ve aktivitelerle misafirlerine güzel günler yaşatmak istiyorlar. Gelenek haline gelmiş şenlik organizasyonlarında fark yaratmak ise son zamanların gözdesi haline gelmiş durumda.

Şenlik Organizasyonlarında Organizasyon Firmalarının Çözüm Önerileri

Farklı konseptlerde şenlik organizasyonu gerçekleştirmek ve firmaya, kuruma, kuruluşa yönelik aktiviteler planlamak, diğer organizasyonlarda olduğu gibi şenlik organizasyonlarında da oldukça önemli. Organizasyon firmaları organizasyon sektöründeki yeniliklerle orantılı olarak, trend olan etkinlikler ve aktiviteler düzenliyorlar. İzmir Organizasyon da sizlere alışılmışın dışında bir şenlik organizasyonu planlıyor ve organizasyonu gerçekleştiriyor.

İzmir organizasyon firması www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde yapmış olduğu şenlik organizasyonlarının fotoğrafları ve videoları ile müşterilerine yenilikleri detaylı bir şekilde anlatıyor.

Şenlik Organizasyonlarında En Sık Tercih Edilen Hizmetler

Özellikle küçük yaş gruplarına hitap eden ana okulu ve kreşlerin şenlik organizasyonlarında; palyaçolar, çizgi film maskotları, masal kahramanları, sahne gösterileri olmazsa olmaz hizmetler olarak görülüyor. Yine yaş grubuna uygun şişme oyun parkurları, animasyonlu yiyeceklerin dağıtımı da ana okul şenliklerinde sık tercih edilen hizmetlerden.

Daha büyük yaş grubuna hitap eden ortaokul, lise ve üniversite şenliklerinde ise, tanınmış grupların sahne alması, adrenalin dolu şişme oyun parkurları, çeşitli yarışmalar, oyunlar ve aktiviteler revaçta.

Belediye gibi kurum ve kuruluşlar da hem çocuk hem de yetişkinlere hitap ettiğinden okul şenlikleri hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.

Yaratıcılıkta Sınır Tanımayan İzmir Organizasyon Ekibi ve Şenlik Organizasyonu Fikirleri

Şenlik Organizasyonu düzenlerken hem geleneksel hem de modern sahne gösterilerinin önemine değinen İzmir Organizasyon AR-GE ekibi, organizasyon düzenlenen kurumun yapısına uygun, hedef kitleyi baz alarak bir etkinlik takvimi düzenliyor. Şenlik organizasyonu sırasında animasyon gösterilerine, kalabalık gruplara hitap eden ikramlara, gruplar arasında düzenlenen yarışma ve oyunlara yer veriyor. Böylece sizlere alışılmışın dışında, farklı, heyecanlı ve unutulmaz bir şenlik organizasyonu vadediyor.

Şenlik Organizasyonu Alanında Organizasyon Firmasının Sunduğu Hizmetler

  • Ekipman Kiralama : Masa ve Sandalye Kiralama, Ses Sistemi Kiralama, Sahne ve Işık Kiralama, Çadır, Şemsiye ve Gölgelik Kiralama.
  • Animasyon Hizmetleri : Palyaço Hizmeti, Animatör Hizmeti, Çizgi Film Maskotları Kiralama Hizmeti.
  • Ajans Hizmetleri : Sunucu Temini, Host ve Hostes Temini, Manken Temini, Oyuncu Temini.
  • Şişme Oyuncak Kiralama : Kaydırak, Rodeo, Canlı Langırt, Basketbol, Tırmanma Dağı, Sumo Güreşi gibi çeşitliliği bol şişme oyuncaklarının kiralanması, nakliyesi ve kurulumu.
  • Nostaljik Satıcılar : Pamuk Şekerci, Patlamış Mısırcı ( Popcorn ), Kağıt Helvacı, Macuncu, Dondurmacı, Limonatacı, Şerbetçi gibi animasyonlu yiyecek hizmetleri.
  • Fotoğraf ve Video Çekimi : Son teknoloji ekipmanlarla, tecrübeli fotoğrafçı ve kameraman ekibiyle  şenlik organizasyonu boyunca fotoğraf ve video çekimi hizmeti ve video kurgusu.
  • Sahne Gösterileri : Sihirbaz ve İllüzyonist Gösterileri, Hacivat ve Karagöz Gösterileri, Jonglör Gösterisi, Dans Gösterileri, Ateşbaz Adam Gösterisi, Tanınmış Grupların Sahne Performansı.
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler : Havai Fişek, Gök Bombası, Roma Kandili, Yer Volkanı, Işık Şelaleleri, Gazlı Konfeti Atımı gibi hizmetler.

Yukarıda belirtilmiş olunan hizmetleri, organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilir ya da isterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 50 00 numaralı telefondan ulaşıp şenlik organizasyonu fikirleri ve şenlik organizasyonu fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.