Firmanızın, markanızın, kurum veya kuruluşunuzun adını ya da kampanyalarını duyurmak için, ihtiyaç duyduğunuz organizasyon : reklam aktiviteleri. Hedef kitleniz üzerinde, akılda kalıcılığı artırmak, farkındalık yaratmak için İzmir Organizasyon firması çeşitli reklam aktiviteleri düzenliyor.

İzmir Organizasyon Firmasının Sizler İçin Sunduğu Reklam Aktiviteleri

  • İlan ve Broşür Dağıtımı : Firmanıza ya da markanıza ait ilan ve broşür dağıtımı, İzmir Organizasyon ekibi tarafından, sizin belirlediğiniz alanda ve sürede dağıtılıyor. İsterseniz, işletmenizin önünde sivil animatörler ya da palyaçolar ilan ve broşürlerinizi dağıtıyor. Dilerseniz de belirlediğiniz bölgelerde dağıtım yapıyorlar.
  • Yürüyen Reklam Aktivitesi : Görselliğin akılda kalıcılığı artırdığı, hedef kitleye mesajın direkt olarak verildiği, uygun bütçeli bir reklam aktivitesidir yürüyen reklamlar. İzmir Organizasyon ekibi, firma logosunu, firmanın kampanya ya da indirimlerini veya sloganının yer aldığı afişleri, reklam panosu olarak sırtlarında taşıyorlar. Belirlenen bölgede, bu mesajları hedef kitleye ulaştırıyorlar. Hareket halinde oldukları için, ulaştıkları kitle sürekli olarak yenileniyor.
  • Reklam Bisikletleri : Firmanın ya da markanın logosu veya mesajı, bisikletin arkasında taşıdığı panoya sabitleniyor. Belirlenen bölgelerde dolaşıyor. Reklam bisikletleri, yürüyen reklamlarla kıyaslandığında, daha fazla kitleye ulaşıyor.
  • Reklam Römorkları : Reklam bisikletlerindeki gibi firma ya da marka logosu, römorkun üzerindeki bir panoya sabitleniyor. Römork, ses sisteminin de bağlı olduğu bir araçla, belirlenen bölgelerde dolaşıyor. Görsel olarak hedef kitleye ulaştığı gibi, aynı zamanda firmanın mesajını işitsel olarak da hedef kitleye ulaştırıyor.
  • Anons Araçları : Reklam römorklarında olduğu gibi, anons araçlarında da firmanın istediği mesajlar işitsel olarak veriliyor. Aynı zamanda, anons aracının üzerinde firmanın istediği görseller ( bunlar marka logosu, kampanya ya da indirimler, markanın sloganı olabilir ) yer alıyor. Böylece görsel olarak da hedef kitleye ulaşmış oluyor. Günümüzde en çok tercih edilen reklam aktivitelerinden olan anons aracı, diğer reklam aktiviteleri ile kıyaslandığında daha geniş bir kitleye ulaşabiliyor.

Reklam aktiviteleri ilgili fotoğraf ve görseller İzmir Organizasyon’un www.izmirorganizasyon.com sayfasında detaylarıyla yer alıyor. Dilerseniz ayrıntılı olarak inceleyebilir, fikir edinebilirsiniz.

İzmir Organizasyon’da Reklam Aktivitelerinin Kullanıldığı Firmalar

Reklam hizmetleri için müşterilerine çözüm ortaklığı sunan organizasyon firması, müşterileri için uygun reklam aktivitesi belirliyor. İzmir Organizasyon müşteri temsilcileri, firma müşterilerinin reklam aktivitelerini düzenlemek için hedef kitle, bölge, reklam süresi gibi faktörleri göz önünde bulunduruyorlar.

Örneğin; Kipa firmasıyla uzun yıllardır birlikte çalışan İzmir Organizasyon firması, Kipa için anons araçları ve yürüyen reklam kullanıyor. Vs. Outlet firması için ilan ve broşür dağıtımı ve yürüyen reklam tercih ediliyor. Doğtaş firması için yürüyen reklamı, Ayvalık’taki Paragon AVM için reklam römorku kullanılıyor.

Yukarıda belirtilen İzmir Organizasyon’un reklam aktiviteleri, reklam aktiviteleri fiyatları gibi bilgilere firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinden ya da 0232 421 5000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.