Ramazan ayı boyunca düzenlemek istediğiniz Ramazan etkinlikleri için, geçmişi geleceğe taşıyan, bizleri heyecanlandıran fikirleri ile aktiviteler düzenleyen İzmir Organizasyon firmasıyla tanışın. İzmir Organizasyon belediyelerin, derneklerin, kurum ve kuruluşların Ramazan ayı boyunca düzenlemek istedikleri etkinlikler için, yol gösterici bir organizasyon firması.

Ramazan Etkinlikleri İçin En Çok Tercih Edilen Hizmetler Nelerdir?

  • Nostaljik Satıcılar Hizmeti : İzmir Organizasyon; geleneklere ve göreneklere önem veren, onları yeni nesillerle tanıştırmayı amaç edinmiş, yenilikçi bir organizasyon firması. Pamuk şekerci, patlamış mısırcı (pop corn), kağıt helvacı, Osmanlı macuncusu, kahveci güzeli köşesi, limonatacı, şerbetçi, niyetçi, falcı ve nargileci gibi nostaljik satıcılara, Ramazan ayı boyunca düzenleyeceğiniz etkinliklerinizde yer verebilirsiniz.
  • Sahne Gösterileri : Semazen gösterisi, Aşuk ile Maşuk oyunu, Hacivat & Karagöz oyunu, gölge oyunları, ateş yutan adam gösterisi, yöresel ve modern dans gösterileri, sihirbaz (illüzyonist) ve jonglör gibi sahne gösterileri ile konuklarınızın keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Müzik Hizmeti : Fasıl grubu, trio grubu, tanınmış müzisyenler ya da Türk ezgilerinin sembolü olan müzik grupları için İzmir Organizasyon firmasından destek alabilirsiniz.
  • Ses, Sahne ve Işık Kiralama Hizmeti : Sahne gösterileri ve sunumlarınız için, mekanınızın veya etkinliğinizin büyüklüğüne göre firmanın sizler için önereceği sahne sistemlerini kiralayabilmeniz mümkün. Profesyonel ses sistemi ve ışık kiralama hizmetlerini de aynı şekilde temin edebilirsiniz.
  • Animasyon Hizmeti : Özellikle çocuklar ve yetişkinler için de, İzmir Organizasyon’un iddialı olduğu alanlardan biri olan ‘animasyon’ önerisi var sırada. Ramazan etkinlikleri boyunca İzmir Organizasyon’un profesyonel animatörleri, eğlenceli kostümleriyle, çocuklarla keyifli vakit geçirecekler. Tahta bacaklı adam, çocukların da, biz yetişkinlerin de nefesini kesen şovlar yapacak etkinlik boyunca. Çizgi film maskotları, masal kahramanları gibi kostümler ve yöresel kostümler ( Osmanlı dönemi devlet adamlarının ve halkın kostümleri gibi ) gibi çok fazla kostüm seçeneğiniz mevcut. İzmir Organizasyon’un profesyonel animatörleri isterseniz de palyaçoları, Ramazan etkinlikleri boyunca, çocuklarınızla sosis balon yapımı ve yüz boyama gibi aktiviteler de yapıyorlar.

Ramazan etkinlikleri ile ilgili detaylı bilgiler ve görseller, firmanın www.izmirorganizasyon.com sayfasında da mevcut. Dilerseniz, gözünüzde canlandırabilmek ve fikir edinmek adına sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yaratıcı Aktivitelerde İzmir Organizasyon Ekibinin Başarısı

İzmir Organizasyon her geçen gün kendini yenilemeye önem veriyor. Ekip çalışanlarının bakış açısı, fikirleri, önerileri ve eleştirileri ile yeni projeler geliştiriyorlar. 2004 yılından bu yana müşteri memnuniyeti anlayışını esas alan ve müşteri memnuniyeti garantisi veren bir organizasyon şirketi. Diğer organizasyonlarda olduğu gibi, Ramazan etkinlikleri organizasyonunda da oldukça iddialılar. Referansları ve gerçekleştirdikleri projeler ile iddialarını kanıtlıyorlar. Eğer Ramazan ayı boyunca, konuklarınız için bir Ramazan Şenliği düzenlemek isterseniz, İzmir Organizasyon’dan destek alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hizmetleri, organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İsterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 5000 numaralı telefondan ulaşıp Ramazan etkinlikleri fikirleri ve Ramazan etkinlikleri fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.