İzmir Organizasyon 2004 yılında faaliyete geçen bir organizasyon firması. Açılış organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonları, doğum günü organizasyonları, kokteyl organizasyonları gibi çeşitli organizasyonların yönetimini yapan firma, kısa bir zaman sayılabilecek bir sürede, büyük başarıya ulaştı. Üstelik yalnızca İzmir’de değil, tüm Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de de adından söz ettirmeye devam ediyor. Yenilikçi olması ve müşteri memnuniyeti garantisi veren bir firma olması İzmir Organizasyon’u güvenilir yapan etkenlerden. Firmaya daha çok güvenmemizi sağlayan etkenler ise İzmir Organizasyon’un referansları.

İzmir Organizasyon Firması ve Referansları

Kipa

  • İzmir Organizasyon’un bir anda tüm Türkiye’de projelerde yer almasını sağlayan en önemli referanslardan biri. Hatta İzmir Organizasyon’da bir kırılma noktası. 2013 yılından bu yana, organizasyon firması ile Kipa arasında, hala devam eden çözüm ortaklığı var. Kipa’nın 23. Ve 24. Yıl dönümü kutlamaları için bir araya gelen firmalar, ortaya eğlenceli işler çıkardılar. İzmir Organizasyon Kipa etkinlikleri için, tüm Türkiye’de her hafta sonu Kasım ayı boyunca çeşitli aktiviteler düzenledi. Tüm mağazalarda aynı anda başlatılan bu etkinliklerde, yüz boyama atölyeleri, sosis balon katlama atölyeleri, çeşitli oyunlar ve yarışmalar, pasta kesimleri gibi çocuklara yönelik animasyon aktiviteleri yapıldı. Yetişkinler için ise yine Türkiye’nin dört bir yanındaki Kipa mağazalarında, pasta yarışmaları, sepet doldurma yarışmaları gibi aktiviteler düzenlendi.
  • En çok ses getiren projelerden biri ise ’Kipa ile Çat Kapı Projesi’ oldu. İzmir Organizasyon prodüksiyon ekibi ve Hakan Doğanay bu proje için yollara düştüler. Halka Kipa sorularının yöneltildiği bu projede, Kipa hediye çekleri dağıtıldı. Kipa ile Çat Kapı Projesi’ni www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalından izleyebilirsiniz.
  • Her 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için de, İzmir Organizasyon ve animasyon ekibi, tüm mağazalarda etkinlik ve aktivitelerine devam ediyorlar.

Vestel

İzmir Organizasyon’un önemli referanslarından biri olan Vestel firması için, özel gün ve haftalara özel etkinlikler, yeni mağaza açılış organizasyonlarının A’dan Z’ye tüm hizmetleri, kokteyl organizasyonları, barbekü ve mangal partileri, indirim ve kampanya dönemi etkinlikleri, animasyon gösterileri, şişme oyun parkuru hizmeti gibi aktiviteler düzenlendi. Organizasyon firması, önemli referanslarından biri olan Vestel firmasıyla hala çözüm ortaklığına devam etmektedir.

Alfemo

Alfemo Mobilya ile açılış organizasyonları, kampanya ve indirim etkinlikleri, özel gün ve haftalar etkinlikleri, broşür ve ilan dağıtımları ve kokteyl organizasyonları gibi birçok proje de İzmir Organizasyon’un referanslarını oluşturuyor.

Kipa, Vestel ve Alfemo firmaları dışında İzmir Organizasyon’un referanslarını oluşturan, organizasyon firması için de önemli yeri olan birçok referans mevcut. Vs. Outlet, Pamidor, THY, Doğuş Grubu, PhilSa, YKM, Petrol Ofisi, Türkiye Jokey Kulübü, Pizza Pizza, Algida, Mc Donald’s, Domino’s Pizza, Burger King, Bolulu Hasan Usta, Özsüt, Rixos Otelleri, Swiss Otel, Koçtaş gibi önemli referanslara sahip olan firma, yalnızca Ege Bölgesi’nde değil, tüm Türkiye’de yer aldığı başarılı projelerle, güvenilir bir organizasyon firması olmayı hak ediyor.

İzmir Organizasyon’un referansları ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için www.izmirorganizasyon.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İzmir Organizasyon firmasının gerçekleştirdiği organizasyonlar ve verdiği hizmetler ile ilgili bilgi almak için de firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz firmanın müşteri temsilcileri 0232 421 5000 numaralı telefondan sizlere her konuda yardımcı olabilir.